USA zostało zaatakowane przez Rosję bronią pogodową? Odpowie Rosji tym samym!

Broń pogodowa

Agenci CIA naprawdę wierzą, że Rosja stoi za rekordowymi mrozami i śnieżycami, które od blisko 2 tygodni nawiedzają Stany Zjednoczone. Agencja przeznaczyła więc pół miliona dolarów na badania, które pomogą jej odpowiedzieć tym samym.

To, co dzieje się w ostatnim czasie w pogodzie światowej, zaskakuje nawet naukowców. Takiego ścierania się nadzwyczaj ciepłych z rekordowo zimnymi masami powietrza nie było od dawna. A wszystko to dzieje się na obszarze dwóch supermocarstw. Nic więc dziwnego, że w globalnej sieci aż huczy od teorii spiskowych.

Broń pogodowa

Tymczasem agencje wywiadowcze wcale nie rozwiewają plotek, lecz je dodatkowo podsycają. Choć brzmi to jak połączenie kiepskiego filmu szpiegowskiego z elementami sci-fiction, to jednak nie jest to fikcja a rzeczywistość. Naukowcy z Uniwersytetu Rutgersa poinformowali jakiś czas temu media, że pojawili się u nich agenci słynnej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) i zapytali o możliwość współpracy w tematyce zmian klimatycznych.

Służby mają być ponoć zainteresowane metodami manipulacji zjawiskami atmosferycznymi. Na cele badawcze łatwą ręką wyłożyły ponad pół miliona dolarów. Zaskoczeni naukowcy nie wiedzieli do kogo zgłosić się z tą rewelacją i wybrali media.

Broń pogodowa

Broń pogodowa

W ten sposób uchylony został rąbek tajemnicy, która ma być skrywana przed największym wrogiem USA, a mianowicie Rosją. Dlaczego? Ponieważ chodzą pogłoski, że to właśnie Rosjanie są odpowiedzialni za uderzenia mrozów i śnieżyc podczas kilku poprzednich zim w Stanach Zjednoczonych.

Epoka lodowcowa, jak nazywają ostatnie tęgie mrozy i gigantyczne śniegi mieszkańcy Kanady i USA, wywołała olbrzymie spustoszenie na rynku energetycznym. Ceny energii gwałtownie wzrosły, przez co wielu mniej zamożnych Amerykanów musiało marznąć, nie mogąc podkręcić ogrzewania.

Broń pogodowa

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że tak ekstremalnie niskie temperatury, na tak dużą skalę, są notowane w ostatnich tygodniach tylko w USA i Kanadzie. To właśnie ma sprawiać, że agenci CIA są pewni, że Rosja właśnie wypowiedziała im wojnę pogodową.

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
S.B.Putek zniszczył Rosję.B.S.SikkKimBury Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Putek zniszczył Rosję.
Gość
Putek zniszczył Rosję.

No bez przesady, Rosja? naprawdę?
Zamiast wymyślać głupoty wystarczy napisać o prądzie północnym i Golfsztromie i wytłumaczyć czytelnikom czemu, jak w USA zima to w Europie Lato. A nie straszyć zimą stulecia i kacapami.

B.S.
Gość
B.S.

A nikt niepomyślal, że to , co się dzieje to początek przebiegunowania ?

S.B.
Gość
S.B.

Jak początek?
Kiedy to stały proces i bieguny się przesuwają ciągle.
Porównaj stare mapy morskie z obecnymi, jest na każdej poprawka jaką trzeba uwzględnić co 4lata ze względu na przesunięcie się PN na kompasie.

KimBury
Gość
KimBury

Ale chemtraile to kto rozsiewa nad naszymi głowami? Chyba nie ruskie, co?

Sikk
Gość
Sikk

A nie to UFO tego nie robi? A moze ci no… Mansoni?

bałwan
Gość
bałwan

ech śnieg fajnie jak by w PL spadło tak z metr choć na tydzień dwa 😉

webor
Gość
webor

Ha, ha.. Pół miliona dolarów ? Tyle kosztuje chałupa w mojej okolicy.

Mireczek
Gość
Mireczek

To nie Rosja, to wqrwiona matka natura, a ona może być dużo gorsza.