Uwaga! Orkan Ksawery uderzy w Polskę. IMGW: to będzie KATAKLIZM

orkan Ksawery

Ogromne kataklizmy nie omijają niestety w ostatnim czasie także Polski. Tym razem IMGW-PIB ostrzega przed orkanem Ksawery, który będzie niósł ze sobą wiatry wiejące z prędkością nawet do 115 km/godz. Prawdopodobnie spowoduje on poważne straty materialne, zagrażając także życiu i zdrowiu tysięcy osób.

Ksawery przejdzie nad Wielkopolską między czwartkiem 5 października (od godz. 7.30) a piątkiem 6 października (do godz. 7.30). Średnia prędkość jego wiatru wynosić będzie nawet do 115 km/godz.

Według IMGW Ksawery niesie ze sobą zagrożenie drugiego stopnia w trójstopniowej skali. Może więc powodować ogromne zniszczenia, na przykład łamanie drzew, czy zrywanie dachów, ale także zagrażać ludzkiemu życiu oraz zdrowiu.

Służby zachęcają, aby na bieżąco śledzić komunikaty pogodowe oraz dostosowywać się do poważnych zaleceń. Mieszkańcy Wielkopolski powinni także zachować szczególną ostrożność przez cały czas trwania oficjalnego ostrzeżenia.

Ocena: 3.8. Przez 12 osób.
Proszę Czekać...

5 thoughts on “Uwaga! Orkan Ksawery uderzy w Polskę. IMGW: to będzie KATAKLIZM”

 1. To dopiero początek. Musimy dziękować Bogu że u nas jest jeszcze w miarę spokój z kataklizmami.

  Ocena: 4.5. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...
 2. Oto zrywają się ogromne churagany i spadną one na głowę bezbożnych ludzi na ziemi nie uśmierzy się żar gniewu Jahwe asz spadną one na głowę bezbożnych ludzi asz dokona tego w puźniejszych czasach to Zrozumiecie że ja już nadchodzę gniew Boga już się rozpoczol

  Ocena: 2.4. Przez 10 osób.
  Proszę Czekać...
 3. „czy l4 będzie ważniejsze od życia”?

  Ocena: 3.0. Przez 2 osoby.
  Proszę Czekać...
  1. Tak

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Ja sir bardzo none mam 4

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.