W Meksyku pojawia się nowa gigantyczna szczelina o długości ponad 400 metrów (zdjęcia i filmy)

0
22

Kolejna gigantyczna szczelina o długości ponad 400 metrów i głębokości 4 metrów otworzyła się na granicy w Meksyku 10 maja 2018 roku. Szczelina pochłonęła pobliskie domostwa.

Duża szczelina o długości prawie 400 metrów i głębokości czterech metrów uszkodziła co najmniej pięć domów.

gigantyczna szczelina Meksyk
Gigantyczne pęknięcie na granicy miast Tláhuac i Milpa Alta w Mexico City ma około 400 metrów długości i 4 metry głębokości

Dzień później szczelina jeszcze bardziej się otworzyła, tworząc 10-metrowe wgłębienie, które niemal połknęło dom koło autostrady.

Urzędnicy starają się ustalić, czy powstanie dużego pęknięcia jest związane z trzęsieniem ziemi z 19 września 2017 roku.

Urzędnicy muszą dowiedzieć się, czy te geologiczne wydarzenia (uskoki i dziury w ścianach) są powiązane z ogromnym trzęsieniem ziemi, które nawiedziło Meksyk w dniu 19 września 2017 r.
Urzędnicy muszą dowiedzieć się, czy te geologiczne wydarzenia (uskoki i dziury w ziemi) są powiązane z ogromnym trzęsieniem ziemi, które nawiedziło Meksyk w dniu 19 września 2017 r.

Powstanie szczeliny doprowadziło do rozerwania rurociągów przez co zaopatrzenie w wodę zostało odcięte dla setek mieszkańców zarówno w gminach Tláhuac, jak i Milpa Alta, którzy teraz obawiają się o swoje domy i firmy. Oto ostatnie wideo z tych dwóch wydarzeń:

Pęknięcia w ziemi wydają się pojawiać ostatnio coraz częściej.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o