W ostatnich dniach masowo pojawiają się kolejne dziury w ziemi na świecie

W ostatnich dniach coraz częściej dochodzi do dziwnego powstawania dziur w ziemi lub zapadlisk. W większości przypadków ciężko jest wytłumaczyć powstawanie tego zjawiska gdyż nie są to nam znane leje krasowe.

Przedstawiam Wam ostatnie zjawiska tajemniczych dziur w ziemi:
– Dziura w ziemi na Florydzie. Do dziś nie znaleziono mężczyzny.
– Około 100 dziur w  ziemi w Chorwacji. Tamtejsi mieszkańcy są w strachu.
– Dziura w ziemi pod Zamościem. jak powstała?
– Mężczyzna na polu golfowym zapadł się pod ziemię. Uratowano go po 20 minutach.

Dziura w ziemi na Florydzie. Do dziś nie znaleziono mężczyzny.

Ostatnio informowaliśmy o potężnej dziurze w USA, która pochłonęła Jeffa Busha wraz z łóżkiem w nocy podczas snu. Do tej pory nie odnaleziono jego ciała. Jak podaje ABC News ma ona aż 30 metrów głębokości. Gdy koparki usunęły ściany domu Bushów, wszystkim ukazała się olbrzymia dziura. W sobotę zaniechano poszukiwania ciała zaginionego z powodu obaw o zasypanie robotników a w pobliżu pojawiło się kolejne bliźniacze zapadlisko. Oby dwa doły zostały zasypane żwirem z obawy, że powiększą się i pochłoną kolejne domy.

Jeff Bush Spał w łóżku, gdy pochłonęła go ziemia

w tym kraterze zginał Jeff Bush

w tym kraterze zginał Jeff Bush

 

Dziury w ziemi w Chorwacji. Tamtejsi mieszkańcy są w strachu.

Chorwaci w ostatnich dniach żyją tajemniczymi zjawiskami, które nawiedziły ich kraj. W kilkunastu miejscach na terenie całego kraju ziemia zaczęła się zapadać a niektóre z powstałych wyrw są ogromne. W jednej z nich znaleziono ciało mężczyzny.

Pierwsze informacje o niebezpiecznych wyrwach doszły do nas ponad tydzień temu w Drnisz w Dalmacji. Powstało tam aż 100 głębokich otworów o szerokości od 50 do 70 metrów

dziura

Kolejne zdarzenie odnotowano na północy kraju – w nadmorskim kurorcie Lovran niedaleko Rijeki. W powstałą wyrwę wpadł przechodzący obok niej mężczyzna. Na szczęście udało się go uratować. Policja sprawdza, co było tego przyczyną.

Dziura1

Dużo tragiczniejsze skutki miały wydarzenia z Selnicy na północy kraju. W tej niewielkiej miejscowości mieszczącej się tuż przy granicy z Węgrami i Słowenią, w powstałej wyrwie znaleziono ciało mężczyzny. Jak informują lokalne media, był to pracownik pogotowia energetycznego, który w okolicy naprawiał przerwaną linię. Świadkowie mówią, że w ciągu kilku sekund “połknęła go” ziemia. Miał 20 lat.

dziura2

Media prześcigają się w kolejnych doniesieniach na ten temat. Wczoraj po południu kolejną wyrwę odkryto w miejscowości Policja Podbablje. Ten teren jest słynny z jaskiń krasowych i naturalnych studni i to właśnie z nimi eksperci łączą te przypadki.

dziura3

 

Dziura w ziemi pod Zamościem. jak powstała?

Dziura ta powstała na polu rolnym  Pana Tomasza pod Zamościem.

– To, co tam zobaczył wprawiło mnie osłupienie. Na górce pojawiła się tajemnicza dziura. Otwór jest duży. Ma około trzech metrów średnicy i tyle samo głębokości. Nie jest wykopany. Brzegi są gładkie, jakby ucięte. Wygląda to tak, jakby coś z dużą siłą uderzyło z góry w pole. Albo jakby coś od spodu wciągnęło ziemię. W okolicy nie było żadnych wierceń. Nie ma ani wodociągu ani gazociągu. Woda,  która mogłaby podmyć teren tędy nie spływa.

– Gdyby pod ziemią była jakaś dziura, już dawno zapadłaby się pod ich ciężarem. Może więc trzeba poprosić o pomoc badaczy zjawisk nadprzyrodzonych. Co jeśli dziura jest kraterem po uderzeniu meteorytu?

UFO pod Zamościem? Czy wielka dziura w ziemi to ślad po lądowaniu statku istot pozaziemskich?
UFO pod Zamościem? Czy wielka dziura w ziemi to ślad po lądowaniu statku istot pozaziemskich?

Na razie zasypać jej nie zamierza. Żeby wyrównać teren trzeba by bowiem nawieźć ziemi. Ale wtedy ciężarówki zniszczyły by pszenicę. Najważniejsza jest jednak ciekawość.

– Chciałbym dowiedzieć się, skąd takie coś wzięło się na moim polu – mówi z uśmiechem Tomasz Nadłonek i deklaruje, że zasypie otwór dopiero po wyjaśnieniu zagadki.

Mężczyzna na polu golfowym zapadł się pod ziemię. Uratowano go po 20 minutach.

Mark Mihal chyba do końca życia zapamięta wizytę w Annbriar Golf Course, w pobliżu Waterloo w USA

Mark Mihal, ban­kier i jed­no­cze­śnie za­pa­lo­ny gol­fi­sta, wy­brał się na pole gol­fo­we z przy­ja­ciół­mi. W pew­nym mo­men­cie męż­czy­zna wpadł do ogrom­nej dziu­ry, w któ­rej zmie­ści­ło­by się około dzie­się­ciu osób.

– To było po­dob­ne do po­ko­ju albo ja­ski­ni. Było bar­dzo ciem­no, ale po chwi­li mój wzrok przy­zwy­cza­ił się do niego – mówił po­szko­do­wa­ny.

Przy­ja­cie­le zdo­ła­li wy­cią­gnąć Marka Mi­ha­la, który upa­da­jąc, do­znał kon­tu­zji barku. Pod zie­mią prze­by­wał około 20 minut, ale na szczę­ście nic po­waż­ne­go mu się nie stało.

Pole golfowe

 

Większość dziur nie ma nic wspólnego z lejami krasowymi. To tylko bredzenie geologów. W żadnym z tych lejów – o ile mi wiadomo – nie było wody – wiec jakie wymywanie przez wodę? Te powstające leje są czasami prawie idealnie okrągłe i kształtu cylindra o bardzo gładkich ściankach – jakby wycięte – a nie w kształcie leja. Gdyby podłoże był krasowe – pusta przestrzeń dawałaby odgłosy w czasie budowania – i byłoby wiadomo, ze tam jest zaczątek leja. Żaden lej nie powstaje w minuty czy lata – trzeba setek lub tysięcy lat.

źródło:

www.dzieckonmp.wordpress.com

www.fakt.pl

www.onet.pl

 

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “W ostatnich dniach masowo pojawiają się kolejne dziury w ziemi na świecie”

 1. autor tekstu chyba niedokladnie zapoznal sie z tematem zapadlisk na Ziemi. Prosze nie pisac, ze naukowcy bredza, klamia i nie forsowac swojej teorii grozy. Temat jest ciekawy, warty obserwacji ale zjawiska maja swoje uzasadnienie o czym mozna napisac, oswiecajac przychodzacych tu ciekawych swiata ludzikow.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. moim zdaniem to przez zderzacza hadronow szukaja czegos czego nie powinni mozliwe ze to czarna materie i oto skutki albo i wyssysanie ropy:) naukofiec to czyste zlo…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Ropa naftowa, podobnie jak gaz ziemny, znajdują się w przestrzeni porowej skał zbiornikowych, a nie tworzą jakieś wielkie podziemne jeziora.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.