W Szwecji jest gorzej niż nam się mówi! “Już po nas, są ich tysiące. Nic nie możemy zrobić”

Szwecja imigranci

Szwecja rozszarpywana jest na strzępy przez muzułmańskich imigrantów i uchodźców. Policja błaga o pomoc i niedługo kraj będzie potrzebował zbrojnej interwencji z zewnątrz, żeby uniknąć humanitarnej katastrofy.

— pisze duński aktywista ruchu antyislamizacyjnego Nicolaia Sennels w tekście, jaki ukazał się na stronie 10News, cytowany przez portal Euroislam.

Witaj w Szwecji
Witaj w Szwecji

Niedawno szef szwedzkiej policji Dan Eliasson przed kamerami telewizji alarmował, że służby nie są już w stanie utrzymać porządku w kraju i proszą o wsparcie wszystkie „pozytywne siły”. Okazuje się, że nie jest przesadzone wezwanie, ponieważ z raportu, który wyciekł do mediów wynika, że liczba niebezpiecznych stref („no-go”) we Szwecji zwiększyła się do 61.

Szwecja Muzułmanie modlący się na ulicy
Szwecja Muzułmanie modlący się na ulicy

Wszechobecne bezprawie

Komisarze policji mówią wręcz o panującym na ulicach bezprawiu, a siły bezpieczeństwa Säpo ostrzegają o “tysiącach islamistów” w kraju.

Szwecja zamieszki w Sztokholmie
Szwecja zamieszki w Sztokholmie

O powadze sytuacji świadczy także fakt, że rzeczywistość w czarnych barwach przedstawia także wielu ekspertów.

Obawiam się, że to koniec dobrze zorganizowanej, porządnej i egalitarnej Szwecji, jaką znaliśmy dotychczas. Osobiście nie byłbym zaskoczony, gdyby wybuchła w niej wojna domowa w takiej czy innej formie. W niektórych miejscach już się ona zaczęła

— ocenił ekspert ONZ ds. zdestabilizowanych obszarów i sytuacji kryzysowych, Johan Patrik Engellau.

Islamiści przejmują kontrolę

W najbardziej dotkniętych dzielnicach ekstremiści przejęli kontrolę. Poczucie praworządności, bezpieczeństwa i spokoju zagrożone jest faktem, że siły policyjne przestają sobie radzić, a sytuacja stale się pogarsza, już nic nie możemy zrobić. Szwecja jest w katastrofalnej sytuacji

— dodaje Per Magnus Ranstorp, ekspert ds. terroryzmu i radykalizacji ze szwedzkiej akademii wojskowej.

Szwecja imigranci

Autor tekstu zwraca uwagę, że we wspomnianych wcześniej niebezpiecznych strefach („strefy no-go”), prawo szwedzkie zostało zastąpione radykalną mieszaniną prawa dżungli i szariatu. Sennels ostrzega, że uzbrojeni radykałowie, wyznający ideologię tzw. Państwa Islamskiego, „wyszarpują duże kawałki Szwecji dla siebie”.

zamachy Szwecja

Co przeraża w tej sytuacji, to bierna postawa rządu. Jak podkreśla duński aktywista, liberalna władza nie stawia islamistom realnego oporu, a elity polityczne są dalekie od podjęcia stanowczych kroków. Na dodatek siły bezpieczeństwa są pozbawione odpowiedniego paramilitarnego potencjału.

Rząd wydaje się nie rozumieć, że utracił kontrolę. Jest taki punkt, kiedy już nie można zatrzymać rozwoju wypadków. Nie wiem, czy Szwecja osiągnęła taki punkt jeśli chodzi o konsekwencje imigracji, ale jeśli nawet nie, obawiam się, że jesteśmy bardzo blisko

— mówi ekspert ONZ Johan Patrik Engellau.

Nicolai Sennels podkreśla, że już niedługo Szwecja będzie potrzebowała pomocy z zewnątrz.

Sytuacja jest dramatyczna

Już wkrótce społeczność międzynarodowa będzie musiała tam interweniować w celu uniknięcia katastrofy humanitarnej.

— stwierdza autor tekstu.

źródło: ak/10News/euroislam.pl/wPolityce.pl wsedno24.pl
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
finkabarbaratom&Bliżej nieokreślony Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
finka
Gość
finka
barbara
Gość
barbara

Ja jestem polka zamieszkujaca w Szwecji od roku1974,ale ciagle bylam za Polka i Nadal
bede , kady kraj to obyczaj i kazdy polak powinien zagladac do swojego garnka a cudzego.
Polacy powinni byc zjednoczonym narodem a obgadywac i wieszac psy na drugiego.

tom
Gość
tom

W tych dzielnicach też żyją islamiści??? Bytom (Bobrek, Karb) Świętochłowice (Lipiny) Warszawa (Praga Północ, Szmulowizna, Stary Mokotów, ul. Stalowa, Bródno, Gocławek) Ruda Śląska (Kaufhaus) Mysłowice (Wesoła) Gliwice (Trójkąt) Wałbrzych (Sobięcin, Biały Kamień) Łódź (ul. Limanowskiego, ul. Wróblewskiego, ul. Włókiennicza, ul. Abramowicza, ul. Legionów, ul. Słowiańska) Świdnica (Manhattan) Stargard (ul. Andersa) Lublin (Zagłoby, ul. Wrońska, ul. Grygowej, ul. Lubartowska, Osada) Białystok (ul. Barszczańska, Starosielce) Gdańsk (Orunia, Nowy Port, osiedle Moje Marzenie) Rumia (Szmelta) Świdnica (ul. Księcia Bolka) Szczecin (Niebuszewo, Skolwin, Stołczyn, Gocław, Śródmieście) Katowice (Szopienice, Załęże) Lidzbark Warmiński (ul. Hoża) Częstochowa (Czerwony Raków) Zabrze (Buchen) Toruń (Czeczenia, Ohio, Meksyk) Piła (ul.… Czytaj więcej »

oko
Gość
oko

Niech padnie Szwecja niech będzie islamska kolej na Danie i Norwegie. . Za chwilę Niemcy
Niech te kraje doświadcza wreszcie „otwarcia” na ubogich i biednych emigrantów
I juz po Skandynawii. ..tak kończą glupki

Bliżej nieokreślony
Gość
Bliżej nieokreślony

A później zostaniemy otoczeni i na nasz kraj kwitnącej cebulii przyjdzie pora, wszyscy ci wielcy patrioci z PW na koszulkach się obsrają na widok kakaowych ludków z maczetami w rękach… NWO nie śpi, śpią ludzie…

&
Gość
&

Mądrze napisane, jak wcześniej pisałem, nie warto się cieszyć z kryzysu krajów UE, to tak jak rak, żaden narząd nie jest bezpieczny na atak.