W Ugandzie wybuchła epidemia śmiertelnego wirusa, podobnego do ‘Eboli’, a na Madagaskarze – stworzona ludzkimi rękami ‘Czarna Śmierć’ XXI wieku

Światowy rząd Antychrysta przygotowuje wirusowe ludobójstwo dla ludzkości w celu radykalnego zmniejszenia populacji światowej na planecie. Niewątpliwe i jednoznaczne jest to, że w jego laboratoriach opracowuje się zabójcze wirusy, które zostaną rozprzestrzenione na całym świecie w postaci śmiercionośnej i nieuleczalnej pandemii. Niech Pan Bóg im zabroni!

W Ugandzie wybuchła epidemia śmiertelnego wirusa, „klinicznie bliskiego” wirusowi Eboli, poinformowali przedstawiciele służby zdrowia.

Marburgska choroba wirusowa zabija do 88 procent ludzi, których dotyka, eksperci twierdzą, że jest to jeden z najbardziej zabójczych patogenów realnie istniejących.

Agencje epidemiczne rozmieściły swoje zespoły w terenie, aby kontrolować wybuch groźnej choroby. Niepokojące wieści pojawiły się po tym, jak zanotowano wybuch przypadków dżumy na Madagaskarze.

Dżuma na Madagaskarze – to stworzona rękami człowieka „Czarna Śmierć” XXI wieku.

Wszyscy zdają już sobie sprawę, że z dżumą madagaskarską są wielkie problemy. Ale tutaj należy zwrócić szczególną uwagę na zawoalowane słowa: „Ekspertów niepokoi, że jest to bardzo dziwna dżuma!”

W przeciwieństwie do oficjalnych przedstawicieli, w niczym nie jesteśmy zobowiązani dyplomacji i możemy nie krępować się w wyrażaniu się. „Dziwność” tego szczepu dżumy oznacza to, że jest to sztucznie stworzona dżuma! Szczep jest sztuczny! To oznacza, że ta dżuma została stworzona w laboratoriach! Tylko 2 kraje mogły to zrobić – USA i Izrael.

USA Izrael

Tak, z grypą nie wyszło! Grypa – to broń biologiczna, stworzona w laboratoriach Pentagonu. Pomimo aktywnego rozprzestrzeniania wirusa grypy poprzez szczepienia – takiego sukcesu jak z „hiszpanką” w 1917 roku, kiedy na całym świecie zmarło ponad 50 milionów ludzi, Stanom Zjednoczonym nie udaje się osiągnąć. I wówczas Syjono – Ameryka najwyraźniej postanowiła reanimować z niebytu bakterie dżumy i je udoskonalić! Tak więc możemy po prostu wrócić do Średniowiecza, kiedy to dżuma w XIV wieku zabiła 75% populacji Europy! A propos, ludzie również wtedy uważali, że dżumę rozprzestrzeniają właśnie „ci właściwi” handlarze.

Spójrzmy teraz na różne informacje i różne fakty, które potwierdzają naszą opinię o tym, że dżuma na Madagaskarze – to dżuma „stworzona rękami ludzkimi”.

Efektywność programów broni biologicznej często sprawdza się na niewielkim i izolowanym segmencie populacji, na przykład można sprawdzać … na Madagaskarze, aby zaobserwować, czy nie wydarzy się coś nieprzewidzianego …

źródło: 3rm.info

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
LFE,.. bola.sekator Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
E,.. bola.
Gość
E,.. bola.

Epidemia według nowej definicji? Czyli 2 podejrzenia na Afrykę?

sekator
Gość
sekator

Izrael serwuje nam codziennie, zrzuty z samolotów rejsowych Lufthansy, zarodniki brodawczaka i spray aluminium z dodatkiem kobaltu i cynku!. Codziennie na niebie nad Polską, są wylewane fekalia, odpady z fabryki chemicznej Bayern z produkcji trucizn i pestycydów. Brodawczak pochodzi z laboratoriów Izraela, ma zainfekować rakiem nasze kobiety, odbierając im zdolność prokreacji!. Nasz rząd zamiast udawania, że wszystko jest cacy, powinien kazać wojsku, patrolować polskie niebo i strzelać ostrą amunicją do samolotów siejących chemitraills!…

LF
Gość
LF

A od kiedy to jest „nasz rząd”? Kim jest prezydent, który używa oficjalnie sformułowania Polin? To, że ktoś mówi po polsku nie znaczy, że jego działania są zbieżne z interesem Polski i Polaków ….