WATCHDOG POLSKA – kolejna organizacja finansowana przez pro-imigranckie organizacje Sorosa

W ciągu ostatnich dni Watchdog pod przykrywką „kontroli obywatelskiej” bardzo się zaktywizował w zwalczaniu polskich mediów nieprzychylnych imigrantom. I nie ma się co dziwić, gdyż organizacja ta jest finansowana przez pro-imigracyjnych darczyńców, na czele z największymi organizacjami Sorosa t.j Fundacją Batorego i Instytutem Społeczeństwa Otwartego.

Lista największych darczyńców Watchdoga (ze strony http://watchdogportal.pl/watchdog-sponsors/ ).

Fundacja im. Stefana Batorego – organizacja pozarządowa założona przez amerykańskiego finansistę i filantropa, George’a Sorosa oraz grupę działaczy polskiej opozycji demokratycznej lat 80., działa na rzecz rozwoju demokracji i społeczeństwa obywatelskiego.

The Open Society Institute (pl. Instytut Społeczeństwa Otwartego) – prywatna fundacja założona przez George’a Sorosa – amerykańskiego miliardera, pochodzącego z żydowskiej rodziny węgierskiej. Jej celem jest promowanie demokracji, praw człowieka, migracji, społeczeństwa otwartego i pro-rynkowych reform społeczno-ekonomicznych. Open Society Institute finansowała m.in. polską Fundację Batorego.

Fundacja im. Róży Luksemburg – niemiecka fundacja zbliżona do partii Die Linke. Powstała w 1990 w Berlinie dla analizy społecznej i politycznej. Organizacja oddana jest celom i wartościom międzynarodowego ruchu socjalistycznego i socjaldemokratycznego. Od 2003 fundacja ma biura zagraniczne w Johannesburgu, Moskwie i Warszawie.

Przypomnijmy, że Róża Luksemburg była na przełomie XIX i XX w. komunistyczną, polską działaczką żydowskiego pochodzenia, ideologiem polskiego i niemieckiego ruchu robotniczego. W swej działalności sprzeciwiała się odzyskaniu przez Polskę niepodległości. W roku 1918 była współzałożycielką Komunistycznej Partii Niemiec.

Do tego dochodzą inne organizacje i programy pośrednio lub bezpośrednio finansowane przez Sorosa poprzez Fundacje Batorego i Instytut Społeczeństwa Otwartego takie jak:

 • Europejski Fundusz na rzecz Uchodźców
 • Europejski Fundusz Powrotów Imigrantów
 • Europejski Program Integracji i Migracji (EPIM)
 • Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich
 • Demokracja w Działaniu, Fundacja im. Stefana Batorego
 • Działania Strażnicze, Fundacja im. Stefana Batorego i inne.
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

4 thoughts on “WATCHDOG POLSKA – kolejna organizacja finansowana przez pro-imigranckie organizacje Sorosa”

 1. http://petitiongo.org/en/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun
  Podpisujcie – Precz z Polski diabelski pomiocie!!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Paskudne ścierwo na zdjęciu. Wydawałoby się, że coś takiego może istnieć tylko w horrorach. Widać czasem musi się urodzić na ziemi i taka kurvva. Paskudny chuuj.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Najwyższy czas, dać odpocząć w piachu, temu żydowskiemu szowiniście!…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. ok zgadzam się. puszczajmy Imigrantów do Polski

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.