Według Schulza problemem Europy są rządy Polski i Węgier a nie postępująca islamizacja!

– Europa ma teraz nowe problemy. Jednym z nich jest rząd w Warszawie – powiedział w Dortmundzie Martin Schulz, kandydat na kanclerza Niemiec z ramienia lewicowej SPD.

Schulz występował na zjeździe SPD w Dortmundzie, gdzie zarzucał obecnej niemieckiej kanclerz bierność wobec „problemów Europy”, jakimi w jego opinii są rządy na Węgrzech oraz w Polsce. Prezentował tam również wyborczy program swojej partii. Socjalista jest kandydatem SPD na kanclerza Niemiec w zbliżających się wyborach do Bundestagu.

– Europa ma nowe problemy. Są w niej rządy, które kwestionują tolerancję i otwartość na świat, na przykład rząd w Budapeszcie, rząd Viktora Orbana, twórcy pojęcia „nieliberalna demokracja”, cokolwiek miałoby to oznaczać. Albo rząd w Warszawie, którego pierwszą czynnością urzędową było zakwestionowanie niezależności Trybunału Konstytucyjnego i atak na wolność mediów – powiedział Schulz.

Polityk przypomniał, że jeszcze w trakcie pełnienia funkcji szefa Parlamentu Europejskiego zwracał uwagę na problem Polski i Węgier, lecz kanclerz Merkel nie udzielała mu poparcia.

Co takiego szczególnie nie podoba się Schulzowi w polskiej czy węgierskiej polityce? Przede wszystkim to, że korzystamy z unijnych funduszy, ale… odmawiamy przyjęcia odgórnie narzuconych kwot uchodźców. – Solidarność nie jest ulicą jednokierunkową – grzmiał Schulz.

Przed Schulzem na scenie pojawił się były kanclerz z ramienia SPD, Gerhard Schroeder. Wezwał on Angelę Merkel do przeciwstawiania się amerykańskiemu prezydentowi, Donaldowi Trumpowi oraz do normalizacji stosunków z Rosją.

źródło: tvn24
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

16 thoughts on “Według Schulza problemem Europy są rządy Polski i Węgier a nie postępująca islamizacja!”

 1. Tego,co ma nastapic i tak zadna sila nie zatrzyma,a jak zydek balbin mniejszy i jego wegierski ogier zacznie sie rzucac,to ich wyeliminuja.Tak jak to bylo z jego braciszkiem.Brat brata wykosil,bo mu wadzil w interesach.I co z tym zrobimy?Nic!
  A czemu tak rasa parow naciska?Moze dlatego ze maja hitlera 2 w zanadrzu?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Merkel i merkelowcy w kraju postnazistowskim, postfaszystowskim i posthitlerowskim jednocześnie – czyli w Niemczech. Obecnie to kraj merkelowski.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. W przeciwieństwie do innych nie będę się produkował w komentarzu bo patrząc na zdjęcie powyżej sprawa jest oczywista. Kolejno od lewej:

  – analfabeta, który ledwo skończył zawodówkę
  – menel
  – marionetka, oszust i zdrajca

  I niby zdaniem kogoś takiego powinna się przejmować ta inteligentniejsza część Polaków ? Dajcie spokój… 😉

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Zapomniales dodac o najwiekszym analfabecie,menelu,oszuscie,zdrajcy,marionetce,zydzie sluzacym swoim panom masonom,iluminatom,JAROSLAWIE „TW BALBINA” KACZYNSKIM

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Płacz, płacz „racjonalisto” 😉

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
    1. Nie mam zamiaru,ty placz,bo jak sadze jestes milosnikiem TW BALBINY,TW DLUGOPIS TW RYDZ TW WYCIER TW SZYDZIK TW ZIOBBER I CALEJ RESZTY TEJ ORGANIZACJI PRZESTEPCZEJ ktora smie uwazac sie za przedstawicieli narodu,a jest zupelnie inaczej.

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...
     1. Wielkim miłośnikiem polityków nie jestem, ale śmiem twierdzić, że ty jesteś tylko jeszcze jednym miłośnikiem-niedobitkiem jedynej, praworządnej (sic!) partii oszołomów. Z takim prozbrodniczym, UpoŚLEDZONYM tałatajstwem nie wdaję się w dalszą dyskusję. Bez odbioru.

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...
     2. PO PRIMO
      NIE JESTEM osoba wierzaca,ani katolik,chrzescijanin.muzelmanin itp itd
      2.Nie mam tak jak ty nikogo nad soba
      3.Idiota,lemingiem,scierwem nie jestem ani kurwa tym bardziej.
      4.Dodalem tylko od siebie maly szczegolik,o ktorym ty zapomniales a ze nerw poniosl to przepraszam z gory.
      5I to na tyle,jeszcze raz sorry.

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...
    2. I kto to napisal?
     Ten co kleczy przed balwochwalochwlczym obrazkiem,nie syna bozego i czarownicy ktora nie jest matka boska?Komu ty czesc oddajesz?Niewazne jaka partia rzadzi wszystkie sluza jednemu polaczonemu organizmowi.Masoni ,Iluminaci,Zydzi,sa polaczeni,tworza jeden organizm a ich cel to wladza absolutna.Oddawaj czesc swoim panom,bez odbioru

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...
     1. Posłuchaj no kurwa idioto jebany. Po pierwsze nie jestem katolikiem lemingu. Po drugie dla was ścierwa nie ma już lekarstwa a w tym kraju jesteście skończeni – kodomici, nowotworowa czy UpoDLONE ścierwo. Po trzecie nie mam żadnego władcy nad sobą, więc twoje teorie są czysto z dupy wzięte.

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...
     2. A i zapomniałbym… po czwarte wypierdalaj.

      Jeszcze nikt nie zagłosował.
      Proszę Czekać...
 3. Jeśli myślicie że im przeszło to się bardzo mylicie. Marzyli o władaniu Europą, próbowali ją podbić militarnie najpierw Franc(j)a przez Napoleona potem Niemcy poprzez Adolfa. Teraz łączą swoje wysiłki Adolfina i kolejny francuski kurdupel.

  Teoretycznie mówi się o „politycznym (i militarnym) jednoczeniu Europy” i konieczności opracowania nowego traktatu. Czasem idzie o krok dalej i wspomina do Europie dwóch prędkości podzielonej na strefę panów i zniewoloną resztę.

  Merkel wielokrotnie wypowiadała się że integracja polityczna jest niezbędna dla skutecznego równoważenia i pogłębiania integracji ekonomicznej krajów członkowskich EU – w rezultacie uzdrowienia kryzysu eurozony. Jak na razie jedynym uzdrowionym stała się Wielka Brytania, która oprzytomniała i uciekła z Brukselskiego psychiatryka.

  Ostatnia niemiecka próba integracji europejskiej była podjęta w 1939r. zakończyła się przejściowo fiaskiem. Może jednak teraz uda się ją pani Merkel dokończyć.

  Niemieckie próby integracji Europejskiej jaką nam proponują nie są nowe…

  Wielcy socjaliści III Rzeszy marzyli przecież o tym bez ustanku. W książce pod tytułem, nomen omen, Wspólnota Europejska z 1940 roku skazany w Norymberdze nazistowski minister gospodarki Walther Funk pisał proroczo o potrzebie „centralnej Unii Europejskiej” i „europejskiej strefy ekonomicznej” akcentując że żaden naród w Europie nie może osiągnąć samodzielnie najwyższego poziomu wolności ekonomicznej współmiernej z wymogami socjalnymi… Formacja wielkich obszarów ekonomicznych jest konsekwencją naturalnych praw rozwoju…. Musi istnieć gotowość do podporządkowania własnych interesów… interesowi wspólnoty.

  Inny nazistowski teoretyk Heinrich Hunke pisał, Klasyczna gospodarka narodowa przestała istnieć… wspólnota przeznaczenia którą jest gospodarka europejska, jej los i zakres europejskiej współpracy zależy od nowego wspólnego planu gospodarczego.

  Wtórował mu jeszcze inny nazistowski specjalista od wspólnot, Gustav Koenig, Przed nami wielkie zadanie Wspólnoty Europejskiej… Jestem przekonany że ten wysiłek tworzenia Wspólnoty przetrwa koniec wojny.

  A najbardziej ze wszystkich przekonany był nie kto inny jak minister propagandy III Rzeszy Joseph Goebbels który od teorii przeszedł do czynów. W 1940 nakazał tworzenie …wielkoskalowej integracji gospodarczej w Europie wierząc że …w ciągu 50 lat nikt nie będzie myślał w kategoriach państw narodowych.

  Pierwsze podejście do „wielkoskalowej integracji europejskiej” pod przewodnictwem niemieckim zakończyło się jak wiadomo niepowodzeniem. Narody europejskie z jakichś powodów nie chciały się zanadto integrować. Z wielkoskalowej integracji został więc głównie wielkoskalowy terror i wielkoskalowe zbrodnie. Ale niestrudzeni proponenci integracji europejskiej tak łatwo się nie zniechęcają.

  Po historycznym przegrupowaniu sił i powojennych wprawkach z unią znowu są w natarciu.

  Sądząc po podpisaniu „paktu fiskalnego” w którym 25 prowincji euro imperium dobrowolnie zrzekło się resztek suwerenności na rzecz centrali, kolejne niemieckie podejście do wielkoskalowej integracji europejskiej może okazać się większym sukcesem niż poprzednie. Coraz łatwiej bez większego oporu, bez jednego wystrzału, setki milionów ludzi w Europie poddaje się ochoczo wielkoskalowemu eksperymentowi maszerując na komendę do swoich baraków.

  dwagrosze.com

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. A Jaroslaw Kaczynski to przy Merkelowej swietoszek,a sa z tej samej MASONSKO-ILUMINACKO-ZYDOWKIEJ ORGANIZACJ,MOGA SIE NIE ZNOSIC ALE CEL MAJA JEDEN!
   Totalna kontrola!

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 4. A mnie sie nie podoba pan Schulz.I co z tym zrobic??? Dzieki poprzedniemu rzadowi wlasnie Niemcy sa glownymi beneficjentami rozgrabionego majatku narodowego w Polsce.A media? O jakiej wolnosci on mowi,o wolnosci niemieckich mediow w Polsce? Jeszcze im malo wypisywania i wygadywania bzdur w Polsce? Czego oczekuje pan Schulz po Polakach? Zeby zamkneli geby,siedzieli cicho i pozwalali sobie wchodzic na glowe brukselskiej polityce lewactwa? Polska do Unii placi pieniadze i otrzymuje pieniadze,niemiecki kapital wykorzystujac poprzednia wladze niezle nas okradl,czyli jestesmy kwita panie Schulz.Na dzis wystarczy.Obecny rzad przejrzal na oczy i to sie panu nie podoba? Popatrz panie Schulz na to co zrobila polityka A.Merkel z Niemcami.To sie panu podoba? Tego chce pan u nas w Polsce?? Unia to poszanowanie niezawislosci kazdego z pañstw i umiejetnosc wspolzycia w respektowaniu odmiennosci kazdego kraju,jego myslenia,potrzeb i tradycji kulturowej.Takie bylo zalozenie R.Schumanna.Wy lewacy brukselscy o tym zapomnieliscie i mowicie o nieszanowaniu wartosci unijnych przez takie kraje drugiej kategorii wg.was jak Polska,Wegry..Europa to nie multikulti amerykañskie.Europa dala swiatu kulture,sztuke,wartosci chrzescijañskie,a pan panie Schulz chce to zniszczyc,zalewem niepismiennych,leniwych,agresywnych i nie chcacych sie integrowac muzulmanow.To niedobra droga.Trzeba zakoñczyc wojne w Arabii i wspolnymi silami pomoc tym biednym krajom sie odbudowac i tu jest wasze brukselskie zadanie.Zamiast grzmiec na mownicach,wezcie sie do roboty,bo bierzecie nasze,podatnikow pieniadze i zamiast pracowac,rozpieprzacie Europe.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. Po kilku latach analizowania problemu tzw. uchodźców jestem głęboko przekonany, że ma miejsce realizowanie 2 etapu redukcji populacji ludzkiej na kuli ziemskiej do poziomu nawet poniżej 1 miliarda!Elity doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wcześniej czy później funkcjonowanie społeczeństw wielokulturowych kończy się wojną domową. To będzie etap 3! Etap pierwszy, czyli utajniona budowa sieci głęboko pod ziemią położonych schronów dla elit i ich obsługujących praktycznie dobiegła już końca. Ciekawi mnie tylko kto i kiedy zapali lont…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. „więc, silna postawa nie przyjmować”, „i zobaczymy co jest problemem”

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.