WIDEO przepowiednie na rok 2016

WIDEO PRZEPOWIEDNIE na rok 2016 i nie tylko najbardziej znanych czyli: Królowa Saba, Nostradamus, Ojciec Pio, Krzysztof Jackowski – koniec świata, jak przetrwać i inne filmy dokumentalne

przepowiednie 2016

Przepowiednie Nostradamusa – cały film dokumentalny z polskim lektorem PL. Dokument o przepowiedniach przyszłości i o wizjach Nostradamusa na to co wydarzy się w naszych czasach.

„Przepowiednie końca świata” – film dokumentalny. Lektor PL

Ojciec Pio. Wywodził się zakonu Kapucynów. Do końca swoich dni przebywał w klasztorze w San Giovanni Rotondo. 20 września 1918 r. w czasie modlitwy przed Ukrzyżowanym, otrzymał stygmaty na boku, stopach i rękach. Zmarł w 1968r. Twierdził, że 15 stycznia 1957 otrzymał objawienie od Jezusa Chrystusa.

Przepowiednie na rok 2016: Jackowski o islamskich imigrantach w Europie

W tym filmie opisuje to co zobaczyłem ponownie ale już w trakcie realizacji czyli rozdwojenie światów ,przekaz od istot obcych o CERN I KONTROLI UMYSŁÓW ,pierwsze przepowiednie na 2016.

Przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego o uchodźcach, złotym pociągu, unii europejskiej

Wojna Światowa – Przepowiednie III Wojny Światowej. Biblia w Apokalipsie opisuje siedem plag jakie spadną na Ziemię przed końcem świata. Daniel przepowiedział powstanie Antychrysta i ogromne spustoszenie jakie wywoła na świecie jego pojawienie się, potwierdza tą wersję Św. Jan w Apokalipsie. Przepowiadał Jezus, przestrzegał ludzkość i wyraźnie dał do zrozumienia, że świat dosięgnie wielka zagłada a rozmiarów przyszłego zniszczenia nie będzie można nawet ocenić.

Przepowiednie Królowej Saby Michaldy pochodzą z roku 875 przed narodzeniem Chrystusa. Jej przepowiednie i rozmowa z Królem Salomonem zawarta jest w trzech księgach. Już po śmierci Chrystusa Pana proroctwa te zostały przeniesione przez pątników wędrujących do grobu Bożego. W roku 393 przepisane one były w języku angielskim, następnie ustnie z pokolenia na pokolenie podawane i przechowywane. Widzimy je już w 1026r. przełożone na język czeski, a w 1073 roku rozpowszechnione w Czechach.

GDZIE BĘDĄ BEZPIECZNE MIEJSCA PRZED NADCIĄGAJĄCYMI KATASTROFAMI ? JAK MOŻEMY ZMIENIĆ PRZEPOWIEDNIE. jeżeli ktoś uważa że ucieknie przed samym sobą to myli się ,nikt z nas nie ucieknie w bezpieczne miejsca aby przetrwać bo te należy zbudować i o tym jest ten film

Jasnowidz – rozmowy z krzysztofem jackowskim cz 5 HD

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.