WIDEO: Szklany chodnik na wysokości 1200 metrów łamie się pod stopami człowieka

Mężczyzna zaczął krzyczeć, gdy zobaczył liczne „pęknięcia”, które pojawiły się na szklanej płytce, przez którą szedł…

Film, który stał się szybko popularny, wychwytuje moment, gdy szklany chodnik zbudowany na wysokości 1180 metrów w Chinach zaczyna pękać pod stopami człowieka,  donosiły  lokalne media.

Nagranie pokazuje człowieka, który podobno jest przewodnikiem z grupą spacerowiczów, którzy idą po przezroczystej części szklanego chodnika i nagle,  szkło pokrywa się pęknięciami i słychać charakterystyczny dźwięk jakim jest trzask pękającego szkła, po czym mężczyzna pada na kolana i zaczyna krzyczeć. Jednak rzeczywistość jest inna… Jest to część atrakcji turystycznej, która doprowadziła wielu ludzi do stanów przedzawałowych.

5 thoughts on “WIDEO: Szklany chodnik na wysokości 1200 metrów łamie się pod stopami człowieka”

  1. Hmmm raz że inormacja z początku pażdziernika, a dwa jaki to ma związek z końcem świata?? I dalej pozostanie że komentujący tylko się czepiają.

    1. Bo to nie jest strona informująca o końcu świata .Nie trudno się zorientować ze info zamieszczane tu nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości nic się nie pokrywa w dodatku żaden artykół nie ma autora ani odnośnika kto to zamieszcza …..Ocenę zostawiam do zaglądających tu czy podzielają moją uwage czy też nie …!

      1. To zapraszam do pomocy przy redagowaniu artykułów 🙂
        Strona to monitoring bezpieczeństwa ziemi a nie koniec świata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *