WikiLeaks ujawniło e-mail astronauty NASA z których wynika że “papież wie, że kosmici istnieją”

9
papież UFO

Według byłego astronauty NASA, nie tylko Papież wie, że kosmici istnieją ale i, że jesteśmy na krawędzi “wojny kosmicznej”.

E-mail od byłego astronauty – i szóstego człowieka, który chodzi po Księżycu – Edgara Mitchella do polityka Johna Podesta został ujawniony przez WikiLeaks, donosi The Sun.

Mitchell twierdzi, że Watykan jest świadomy życia pozaziemskiego, które chciałoby pomóc nam wykorzystać “energię punktu zerowego” – technologię, która pozwoliłaby nam “wyodrębnić” wolną energię z pustej przestrzeni.

Edgar Mitchell

Wygląda na to, że kosmici chcieliby nam pomóc prowadzić lepsze życie, ale są ostrożni wobec naszych gwałtownych wojennych zapędów.

W e-mailu Mitchell powiedział także, że zbliża się wojna kosmiczna:

Temat: e-mail do Johna Podesty (c / o Eryn) od Edgara Mitchela na spotkanie z ASAP

Drogi Johnie,

W 2015 r. Rozumiem, że opuszczasz administrację w lutym.

Jest sprawą pilną, abyśmy uzgodnili termin i godzinę spotkania w celu omówienia Ujawnienia i wykorzystania Energii Punktu Zero, najwcześniej po wypłynięciu.

Moja katolicka koleżanka, Terri Mansfield, też tam będzie, aby przekazać nam na bieżąco wiedzę Watykanu o ETI [pozaziemskiej inteligencji].

Inny kolega pracuje nad nowym traktatem o kosmosie, powołując się na zaangażowanie w sprawy Rosji i Chin. Jednak z uwagi na ekstremalną interwencję Rosji na Ukrainie uważam, że musimy dążyć do innej drogi do pokoju w kosmosie i ZPE na Ziemi.

Spotkałem się z przyjaciółką prezydenta Obamy, przyjaciółką z dzieciństwa z Honolulu, ambasadorką USA Pamelą Hamamoto 4 lipca w misji USA w Genewie, kiedy mogłem jej krótko opowiedzieć o energii punktu zerowego.

Wierzę, że możemy wziąć ją jako powiernik i źródło w naszej prezentacji dla prezydenta Obamy.

Doceniam pomoc Eryna w pracy z Terri w celu zorganizowania naszego spotkania.

Z pozdrowieniami,
Edgar D. Mitchell, ScD
Chief Science Officer & Founder, astronom Quantrek
Apollo 14
6. człowiek chodzić po Księżycu

W innych e-mailach, Podesta i Terri Mansfield – dyrektor sił pokojowych na rzecz inteligencji pozaziemskiej – mówi o spotkaniu, aby “nadrobić wiedzę Watykanu na temat inteligencji pozaziemskiej.

“Więc, wiesz, przynajmniej traktują to poważnie …”

Mitchell twierdzi również, że życie obce jest “najwyższą formą inteligencji, która działa bezpośrednio z Bogiem”. m.

Podesta wezwał do ujawnienia informacji związanych z Obszarem 51, a także twierdzi, że przekonał Hillary Clinton do ujawnienia tajnych dokumentów dotyczących UFO.

9
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
stanALAI miss my selfJAAAAAAAMar Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
stan
Gość
stan

Pat, to nie promieniowanie tak zniszczylo tego kosmonaute !!lecz dlugi okres przebywania w stanie niewazkosci!! a lot na ksiezyc i zpowrotem trwa ok tygodnia , a promienoiwanie zwiazane z pasem Van Allena to nadmuchana histeria niedouczonych niedowiarkow!!

I miss my self
Gość
I miss my self

Gdyby nie słowo na koniec “UFO” to może bym się tym zainteresował.

Piotrek
Gość
Piotrek

To nie obcy , lecz nefilim.

xor
Gość
xor

To nie tak. Oni chcą nam pomóc ale pierw muszą zniszczyć elitę światową dlatego ta wojna.

Pat
Gość
Pat

Kiedy świat zrozumie, że ludzie nie byli nigdy w kosmosie, oni latają Ale na bazę która jest jeszcze na orbicie około ziemskiej i W polu elektromagnetycznym Ziemii. Zobaczcie sobie jak wygląda chłop który był tam x dni już nie pamiętam rok czy ileś, wrak człowieka, A przyjął znacznie mniejsza dawkę promieniowania kosmicznego przez to że był w polu elektromagnetycznym Ziemi. A ciemnemu ludowi się wmawia że loty teraz są nie opłacalne i łykaja wszystko jak młode pelikany.

Mar
Gość
Mar

Dokladnie tak jest. Czlowiek nie jest w stanie pokonac pasa van alllena. Czlowiek na ksiezycu – dobry zart.

JAAAAAAA
Gość
JAAAAAAA

wystarczy wytworzyc pole oslonowe, wokol statyku i droga wolna

ALA
Gość
ALA

Tak to prawda, jednak technika może wszystko zmienić, ludzie nie muszą lecieć w kosmos, ale będą wysyłać setki milionów ton śmieci i sztuczną inteligencję. Dużo bardziej opłacałoby się te pieniądze i trud zainwestować w ratowanie naszej jedynej dla nas ukochanej matki ZIEMI.

Sikorka
Gość
Sikorka

Kosmici ze studia telewizyjnego z Anglii …. ? czy o tych kosmitach wie Papież ?