Wirus ZIKA i HIV to genetyczne dzieło do depopulacji ludzi

Zagrożenie pandemią i ogniska wirusa Zika pojawiły się po wypuszczeniu genetycznie zmodyfikowanych komarów w 2015r. Wirus rozwinął się w Brazylii, poprzez Amerykę Łacińską skąd rozprzestrzenia się na resztę świata. Podobnie było z HIV, na który wcześniej chorowały tylko małpy. AIDS nie istniał w USA przed 1978, co opisuje Wolfgang Eggert w książce „Zaplanowane Zarazy”. Jak powstały te wirusy i czemu nagle doszło do epidemii? Czy ludzka populacja celowo jest zmniejszana? Wirus ZIKA można kupić za 599$

 Wirus Zika odpowiada za zmiany genetyczne i uszkodzenia ludzkich płodów, małogłowie u niemowląt i śmierć oraz gorączki i wysypki. U innych przebiega bezobjawowo. Jest on przenoszony przez krew, ale znajduje się też w spermie dlatego naukowcy muszą przeprowadzić szeregi eksperymentów by sprawdzić czy przenoszony jest też drogą płciową.

wirus-zika

Choć wirus ten został odkryty w 1947 roku, jedynie sporadycznie zachorowania i małe ogniska zakaźne odnotowywane były w całej Afryce i Azji południowej. Teraz jednak groźny wirus pojawia się w Ameryce Łacińskiej, Hiszpanii, Niemczech, Francji, Austrii, Skandynawii, Danii i w około dwudziestu innych krajach. Władze różnych państw apelują do kobiet o niezachodzenie w ciąże bo na wirusa nie ma jeszcze szczepionki. Francja boi się epidemii wirusa na wiosnę.

Czy za epidemią Zika stoją zmutowane genetycznie komary tygrysie?

 Choć wirus był już znany w 1947 roku, Zikka na skalę masową pojawia się dopiero w 2015 roku w Brazylii skąd roznosi się na resztę świata niosąc znamiona zagrożenia pandemią. Od lat 40-stych roznosiły go komary z gatunku Aedes aegypti, które są odpowiedzialne również za rozpowszechniania dengry i żółtej gorączki. W ubiegłym roku Brytyjska firma Oxitec niedawno zakupiona przez Intrexon, stworzyła  genetycznie zmodyfikowane komary, a następnie wypuściła je na wolność w lipcu 2015 roku w Brazylii. Obecnie wirus Zikka ma znamiona potencjału pandemii.

zika-komar-tygrysi

 Powód? Naukowcy chcieli walczyć z gorączką Dangera dlatego stworzyli szczep komarów Oxitec GM, OX513A, który miał być tak genetycznie zmodyfikowany, by zmniejszyć populację komarów. Ich larwy miały się nie rozwijać. Wielu naukowców jak dr Ricarda Steinbrecher, wyrażało niepokój jeszcze przed wypuszczeniem komarów na wolność bo obecność tetracykliny sprawiała, że komary rozwijały się prawidłowo.

Obawy okazały się słuszne bo Brazylia jest krajem, w którym zwierzętom hodowlanym podaje się pasze przeciwbakteryjne. Szacuje się, że około 75% antybiotyków nie jest wchłanianych przez zwierzęta i są wydalane. Jednym z tych specyfików jest właśnie tetracyklina. To dzięki niej genetycznie zmodyfikowane komary mogą się prawidłowo rozwijać. Mimo poważnych wątpliwości ze strony innych naukowców, Oxitec wypuścił komary na wolność. Obecnie pomoc w walce z komarami i stworzeniu szczepionki na Zikka prezydent Brazylii Dilmie Rousseff zaproponował prezydent USA  Barack Hussein Obama.

 Handel wirusem Zikka z fundacją Rockefellera?

wirus-zika

 Bez komentarza pozostawiam natomiast znaleziony w internecie filmik jakoby krew po lifilizacji (suszenie zamrożonych substancji) z eksperymentu przeprowadzonego na małpach w 1947 roku była przedmiotem handlu z filantropijną fundacją Rockeffelera.

źródło: paulinamatysiak2.wixsite.com
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

One thought on “Wirus ZIKA i HIV to genetyczne dzieło do depopulacji ludzi”

  1. Heh nie zdziwcie się gdy jakiś wirus o którym MY nie mamy pojecia, kiedyś przypadkowo się ,,wydostanie,,…wtedy gdy wirus,bakteria okaże się groźny rzeczywiście mało kto przeżyje ??

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.