Władimir Putin ostrzega Europę przed NWO: ,,Bitwa się skończyła. Teraz rozpoczęła się wojna.’’

65
485

,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA

,,Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln. Były Prezydent USA.

Wierzysz w tak zwane teorie spiskowe? A co jeżeli powiem ci, że to tylko sformułowanie, które zakłamuje rzeczywistość, ponieważ wiele tak zwanych teorii spiskowych jest faktem, realnym wydarzeniem czy realizowaną ideologią. Globalny kryzys, korupcja, przestępczość, pedofilia, modyfikacje genetyczne i wreszcie nowy porządek świata, z tym wszystkim można walczyć, można powiedzieć nie, jednak, aby tak się stało, wcześniej należy zrozumieć, że to nie jest wymysł fanatyków, lecz opinia ludzi realnie myślących i interpretujących globalne wydarzenia.

Drodzy Czytelnicy, gdy narody europejskie opłakują swoich zmarłych i przygotowują się na kolejną falę nieuchronnych ataków terrorystycznych, prezydent Rosji, Władimir Putin ostrzega, że ​​Nowy Porządek Światowy (New World Order) znajduje się na końcowym etapie realizacji  siedemdziesięciu letniego planu przewidzianego dla Starego Kontynentu. A zatem, Putin informuje Europejczyków, iż równolegle z procesem destabilizacji Europy, realizowany jest inny proces, cichy i zabójczy, a jest nim zniewolenie, wynikającego z ograniczenia praw człowieka na rzecz bezpieczeństwa.

,,Nowy Porządek Świata podłożył gniazda szerszeni w waszych krajach, A teraz nimi potrząsają.’’ Powiedział Putin, grupie kremlowskich ambasadorów, którzy następnie zostali rozesłani do placówek w całej Europie. Spójrzmy jednak na te słowa obiektywie, czy mają one jakiekolwiek oparcie w rzeczywistości? A zatem co otrzymujemy? Francja w stanie wyjątkowym, w Wielkiej Brytanii coś w rodzaju stanu wojennego z tysiącami żołnierzy patrolujących ulice, a Niemcy, Belgia i Szwecja cierpią z powodu łamania prawa i porządku związanego z migracją. Czy zatem, Putin ma rację?

Czy został osiągnięty kolejny stopień planu Nowego Światowego Porządku, polegający na wypełnieniu zachodnich narodów radykalnymi islamskimi imigrantami, wbrew woli obywateli tych krajów, a następnie inicjowanie piekła na ziemi poprzez reaktywowanie czegoś w rodzaju wojny cywilizacji? Prezydent Rosji uważa, że ​​polityka otwartych granic wymuszana na narodach europejskich musi zostać odrzucona, jeśli kontynent ma mieć szansę na pokojową przyszłość. ,,Moi europejscy bracia i siostry muszą odrzucić politykę otwartych granic, która jest narzucana przez elity.’’

Według Putina, nie ma miejsca dla suwerennych narodów w wizji przyszłości proponowanej przez elity finansjery. Rosyjski Prezydent wskazał palcem winy bezpośrednio na rodzinę Rothschildów i ich międzynarodową kabałę elit mówiąc:,,Rothschildowie z infiltrowali twój rząd, twoje media, twoje instytucje bankowe. Nie są już zadowoleni z popełniania okrucieństw na Bliskim Wschodzie, teraz robią to na własnej ziemi, desperacko dążąc do ukończenia planu dla jednego światowego rządu, światowej armii, wraz ze światowym bankiem centralnym. Myślą, że mogą to zrobić, terroryzując cię.’’ Swoje przesłanie do ambasadorów Putin zakończył tymi słowami:

,,Oni [Europejczycy] muszą powstać przeciwko swoim panom, którzy dawno temu przestali służyć ludziom i narodowi, który żąda, aby jego głos został wysłuchany. Rządy Zachodu nie ukrywają już swoich prawdziwych intencji. Możecie zobaczyć horror, który kryje się pod maską politycznej poprawności. Nie dajcie się nabrać na ich sztuczki.

Rosja ostatecznie nie wytrzyma i nie pozwoli na to, by jej europejscy kuzyni zostali zabici i zdehumanizowani w ten sposób. Bitwa się skończyła. Teraz rozpoczęła się wojna. Prawda i sprawiedliwość zwyciężą.’’

Władimir Putin w przemówieniu do Rosyjskich Ambasadorów.

Czy zatem Europa na naszych oczach zostaje sprzedana skorumpowanym elitom dążącym do wprowadzenia jednej europejskiej armii i jednego europejskiego rządu? Drodzy Czytelnicy, wierzymy w to, co widzimy, a widzimy jedno, Unia Europejska dąży do stworzenia Stanów Zjednoczonych Europy i całkowitego rozmycia kulturowego. Obecnie na naszych oczach dochodzi do starcia wizji świata proponowanej przez Żydo-Masonerię z USA oraz w pewnym sensie Masonerię Europejską.

źródło: globalne-archiwum.pl

65 KOMENTARZE

 1. A co Putlera obchodzą narody Europy…?? Widać że jest jego planem destabilizowanie Europy i krajów w pobliżu Rosji… ( Ukrains, Gruzja itp) ….trzeba byc skonczonym hipokryta żeby takie rzeczy głosić….

 2. Europa musi zbudować federacyjne państwo aby rywalizować z Rosją, USA i Chinami. Rosja, USA i Chiny są bardzo złymi liderami świata i lepiej żeby podzielili los Prus, Rosji i Austro-Węgier czy dawnej Turcji. Nie ma też ucieczki od budowy globalnej unii bo tylko ona będzie w stanie koordynować działania związane z wojnami, kryzysami gospodarczymi, skutkami zmian klimatycznych, zniszczeń środowiska naturalnego oraz przeludnienia. Na gruzach dzisiejszego przywództwa wyrosną nowi globalni liderzy. Może być tak, że państwo europejskie zbuduje Francja z Niemcami i Wielką Brytanią po Brexicie, ,może będzie to Międzymorze ze zmodyfikowaną i zmienioną Polską, a może być tak, że przy budowie takiej struktury w ogóle nie będą uczestniczyła państwa – elity dogadają się bezpośrednio z obywatelami nad głowami lokalnych przywódców.

 3. Czytam te wasze komentarze i uważam, że nie macie doświadczenia w polityce. Uważam , że Putin ma rację. Po to ue stworzono aby Stworzyć Nowy Porządek Świata. W niedługim czasie się o tym przekonacie. Oczywiście jak dożyjecie.

 4. Chciałbym zobaczy zrodlo przmowy Putina. Gdzie i kiedy? Bo jakos szukalem informacji i nic nie znalazlem. Stek bzdur i pierdolenia w tym artykule.

 5. O mowisz o sobie Pedofilku?Tylko nie mow,ze WordPress to praworzadna organizacja…..Moze przyklad…..JBKINGS.biz…..haslo podac?????Moge to uczynic.O wy praworzadni WordPressowcy….

 6. Małe pieski najgłośniej ujadają.Używane epitety świadczą jedynie o Twojej bezradności drogi Korwinie.Ten propagandowy bełkot nic nie wnosi.Chcecie uświadamiać ludzi ludzi,proszę bardzo,tylko co to da.Biegu wydarzeń nie zmienicie w ten sposób,Putina nie zatrzymacie a Polski na inną szerokość geograficzną nie przeniesiecie.Żaden Putin ani Światowa Grupa trzymająca władzę nie przestraszy się ani Was ani nikogo.Tacy z was politycy lub dyplomaci jak z koziej d….. trąba. Polska dyplomacja nigdy orłem nie była a i krzywdę swojemu narodowi zrobiła nie raz ani nie dwa.Jak to sobie wyobrażacie,co zrobicie z zewnętrznym wrogiem,pod Moskwę pójdziecie,Rosję atakować będziecie czy też jesteście częścią rosyjskiego planu wojny hybrydowej. Przestańcie zachowywać się jak rozwydrzony bachor któremu nie dano cukierka.Chcecie uprawiać politykę to bierzcie przykład z najlepszych dyplomatów w historii.Chcecie Polski bezpiecznej,nie obrażajcie innych bo dostaniecie po dupie wy i cały polski naród,Jeżeli nie potraficie uprawiać polityki nie mieszajcie się w nią.Chcecie pokonać Goliata procą,nie uda wam się.Mądra wyważona dyplomacja ma większe szanse jak wydzieranie gardeł na żydokomunę i masonów lub na coś tam jeszcze.Jesteście pogrobowcami polskiego pieniactwa i zadziorności i historia to potwierdza niestety.Hasła pokroju Bóg Honor Ojczyzna dobre są dla prostaczków dla podtrzymywania morale w społeczeństwie lecz nie uczynią naszego kraju bezpieczniejszym.
  Przypomnę wam słowa Wyspiańskiego z „Wesela”. Miałeś chamie złoty róg,ostał ci się jeno sznur.Takie uprawianie polityki może doprowadzić polski naród do następnej katastrofy.

  • Skoro się oddałeś niewolniku karłowi, to nie zaczepiaj Polaków !

   PoLACHY ! JEDNOCZ ! MY SIĘ z ostatnim milionem myślących od Korwina!

   Komunistyczna międzynarodówka u SA UPAdłego, dzikiego zachodu opartego na grabieniu ludzi niszczy Polskę deMOkretyńską racją (pi SS, gestaPO),
   bo jesteśmy JEDYNĄ ZNANĄ CYWILIZACJĄ NA ZIEMI i ostatnią Słowiańską RODziną żyjącą pokojowo pod jednym dachem (w jednym kRaju)

   Ponad 50% ma te same geny, tych samych przodków prawdopodobnie od kilkuset tys. lat. Daliśmy ludzkości m. in. bumerang, pojazdy kołowe, ser, ropę, samochód, pierwszą EUropę,
   IndoEuropę, komputer i udomowiliśmy zwierzęta.

   https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/06/01/jestesmy-jedna-z-najstarszych-cywilizacji-na-swiecie/#more-3511/

   • O Jezu, co za bzdury geny rasy wieki historii, wolne ryniki i inne utopie, posłuchaj tej pani EKONOMISTKI z NJ
    https://www.youtube.com/watch?v=Q3UaBIYoGPs i parę odcinków w tył.
    A zrozumiesz jak działa świat i nie będziesz powtażał bzdur jak się komu, kurwinowi wydaje że jest.
    To tylko ogłupianie przez agenta JKM, takiego naiwnego nie miliona dziecioków…..

     • Baaaaaaranów, z programu baranów nic nie rozumiem, merytorycznie proszę, miały być 3 konkrety a podałeć bełkot dla pelikanów nieopierzonych.

     • Wolność od systemu to JA, jestem twoje guru system, próbuje mnie dopaść od lat, ale pozbyłem się dowodu, pesela i tożsamości czasami stawiam się w sądzie i oświadczam że jestem niewinny, i nię bebe zeznawał bo nie ufam sondą, bo mnie oszukały. Mina wysokich sędzinek bezcenna, jak nie mogą mnie odnaleźć w systemie.
      I taki szczawik co łazi z legitymacją mówi mi co to Wolność, ty wolności nawet nie powąchałeś, spróbuj system zaraz się na ciebie rzuci.
      A UPA to kupa, tym tekstem przekonałeś mnie że jesteś adminkiem tego kurwidołka i trollujesz na kacapską modłe, nie ładnie, ojczyzna Ci to zapamięta, internet nie zapomina. 😛

     • Poważnie nie rozumiesz skąd od tysiąca lat nadciąga wróg półgłówku ?

      Jednak jesteś tępy jak rozbierane 94% baranów, sorry nie mam czasu na sowieckich idiotów :Resztek myślących szukamy 😉

     • Od tysiąca lat wróg nadciąga z kacapi i żaden trol sowiecki przebrany za Kórwina tego nie zmieni, nie zrozumiesz tego puki nie pokochasz POLSKI.
      Myślisz że takie dno sowieckie jest w stanie mnie obrazić, :).
      Pozdrawiam i czołem wielkiej Polsce, oraz bracią z Ukrainy.

     • Jesteś za głupi na rozmowę, jak to sowieci..

      „Amerykanie-finansowali-hitlera-nazistow-niemiecki-cud-gospodarczy-i-ii-wojne-swiatowa” To był holkaust Polaków, których wybito 12,6 mln(35% populacji)”, a w Jałcie nas swojemu Gruzinowi stalinowi sprzedali

      I już mi nie śmieć, bo nie mam czasu na sowieckie bezmózgi

     • A Stalin to najlepszy bochater nikt nie wybił tyle kacapów co on, powinien dostać virtuti militari 🙂
      Czytał ty GUŁAG Sołżenicyna?

     • Jesteś za głupi na rozmowę, jak to sowieci..

      I już mi nie śmieć sowiecki kacapie, bo nie mam czasu na POPiSOWE bezmózgi

     • Jak może mnie Kacap Kórwinowski od Kacapów wyzywać toż to obraza:):):).
      Ale ok, widzę że masz dość, mam nadzieje że jak ochłoniesz to chociaż troszkę z tego zrozumiesz i przestaniesz błądzić, bo korwinizm to naprawdę obciach i trzeba dorosnąć w końcu.
      Powodzenia rodaku,mam nadzieje :).

     • Jesteś kacapskim niewolnikiem jak rozbierane 94% baranów, skoro nie rozumiesz co to Wolność.

      Nie śmieć już kacapski idioto, rozumiesz po polsku sowiecki kacapie ?

     • A założysz się kto na kogo robi i kto jest czyim niewolnikiem,:):)…..
      Kurde ty się chyba zawiesiłeś a ja się wygłupiam i piszę z botem.

     • A to prawda że Korwin dostał kosę od syna bo bzyknął mu synową w święta???

     • Odezwal sie ten ktorego bohater Matke Rassije wspieral.Wikipedie polecam….

     • Wrogiem tego kraju jest doktryna zwana Religia.Gdyby jej nie narzucono,swiat by wygladal zupelnie inaczej.A my I Ruscy/Slowianie czlowieku\Niemcy I cala reszta nacji zylibysmy jak jedna wielka rodzina,bo za co by mieli sie ludzie miedzy soba wyzynac?Ale ktos zadbal o to by tak nie bylo

     • Zmartwie ciebie.Adminkiem jest zupelnie ktos inny,a ten Rosyjski trolik pewnemu Wladkowi w zadku siedzi

  • I lepiej by bylo by ten Polski twor zniknol na zawsze.Bo Polak przed I po szkodzie jak byl/jest/bedzie zawsze glupi.

 7. Mania prześladowcza, czyżby Putek miał ajcchajmera, czy sytuacja Rosji już taka słaba że trzeba straszyć obywateli żeby jedli szczaw i nie marudzili.

 8. Nam jedynym mającym szansę wywalczyć Wolność(Korwin)”zabrakło” 0.001% głosów,by ż ydokoMuchy (pasożyty) piSS u SA niszcząca Planetę nie miała większości

  wy powtarzacie demokretyńskie UPAdki 666, 1772 i 1939,tylko słabsi, bez husarii i totalnie rozbrojeni

  • Nie chrzań. To korporacja PO nas pcha w tą całą kabałę w Europie. Korwin gada od rzeczy i nic co by zmieniło ten stan nie zaproponował. Najpierw konkrety jak z tym walczyć a nie puste slogany. Żeby coś zrobić trzeba wiedzieć jak!

   • Poprawka.Nie Po lecz PiS,PSL,SLD,N,I wszystkie nieistniejace juz twory polityczne,i koloratkowi tez.Ale tu Rosyjskim Populizmem z Pedzla wali.Twu

   • Macie niewolnicy rację ! Tylko milion od Korwina myśli, bo jest za Wolnością !

    95% ćpa fluor od hit ery i nie wie o co chodzi !

    • Mało gościu jeszcze widzę wiesz o korwinie vel ozjasz. Po pierwsze to mason i ideolog masoński. A wszystko co masońskie to pochodzi od szatana. Zakamuflowana, pseudo antysystemowa partia która ma wyłapać takie osoby jak ty.

     • POwtarzasz kłamstwa faryzeuszy. Sam jesteś ozjasz.

      POza tym nie masz nic lepszego niż Wolność..

     • Ile królik daje za wpisa trolu, po snickersie. 🙂
      Szkoda że taki pożyteczny oszołom, zbajerował tyle „myślących” inaczej.

     • Przez karła reakcji.
      Wszystko jest lepsze od Korwina, nawet on sam o tym wie, i odpala przed wyborami protokół 1%, żeby przypadkiem nie wygrać.
      A tak dla sprawdzenia: 3 najważniejsze rzeczy z programu wyborczego, to zobaczę co jest ważne według was dla Polaków.
      I linka do całości, żeby wiedzieć czy nie wymyślasz na poczekaniu.

     • Dziękuje za meteorytykę, doczytałem do 1/1 i proszę o wyjaśnienie jak każdy człowiek rodzi się wolny,:? jak rodzi się z długiem systemowym rosnącym lawinowo 80k+? Czyli co Argentyna bis ogłaszamy bankructwo nie spłacamy nic, oddajemy kopaliny i terytorium w zamian za idee rodzenia wolnym, a Korwin mówi że trzeba płacić emerytury. A pieniądz idzie w hiperinflacje i zabieramy oszczędności polaków, to już było w latach 90″. Morawiecki dokupił w tym roku 9tom złota na zabezpieczenie złotego a wy to chcecie puścić z dymem.
      Broń panie od takich pomysłów, dobrze że to tylko bełkot wyborczy.
      A ja głupi myślałem że coś z DEMOGRAFIĄ zrobicie, a tu litość i trwoga.
      PS, „wolny” rynek/globalizacja się kończy świat się dzieli na bloki z cłami, a wy nadal w poprzednim stuleciu, przykrość i niezrozumienie.

     • Nigdzie nie pisałem, że rodzi się wolny, tylko że jedynie 5% od Korwina walczy o odzyskanie Wolności spod buta pasożyta.

     • A zajrzy w linka co podałeś jako swoje przekonania, Korwinowa brednia co się kórwinki nie podpisują….

     • Na przyszłość nie śmieć głupotą, bo resztek myślących szukamy !

      Sorry, na sowieckich idiotów UPAdłego zachodu nie mam czasu..

     • Na przyszłość analfabeto nie śmieć głupotą, bo resztek myślących szukamy !

      Sorry, na sowieckich idiotów UPAdłego zachodu nie mam czasu.. I naucz się czytać po polsku kacapski przygłupie

      ” wstrząsających badań UNESCO na temat analfabetyzmu cywilizacyjnego w Polsce. Nie tylko pozostajemy daleko za innymi państwami Europy i ta przepaść się powiększa, ale wręcz zaczynamy hołubić naszą ignorancję.”

     • przezwisko, pogardliwe lub rubaszne[1] określenie Rosjanina, chłopa rosyjskiego Wielkoruskiego, lub człowieka ograniczonego. W XX wieku pojęcie weszło do użycia także jako potoczne i pogardliwe określenie mieszkańców Związku Radzieckiego niezależnie od narodowości[5], a także jako pejoratywne określenie Białorusinów mieszkających na Podlasiu[6].

      Określenie niekiedy uważane jest za przestarzałe[3], a jego etymologia nie jest do końca jasna[1]. Zapożyczone zostało do polszczyzny z języka ukraińskiego[4], występuje także w innych językach środkowej i wschodniej Europy[potrzebny przypis].

      W XIX wieku nazywano tak rosyjskich chłopów bezrolnych lub małorolnych[potrzebny przypis]. Z kolei w wydanym w 1905 roku Słowniku wyrazów obcego a mniej jasnego pochodzenia Jan Aleksander Karłowicz odnotowuje słowo jako oznaczające kupca wielkoruskiego albo w ogóle Wielkorusina, nie wspomina jednak o pogardliwym wydźwięku[7]. W takim znaczeniu pojawia się już jednak w wydanych rok później Wspomnieniach niebieskiego mundurka Wiktora Gomulickiego[8].

     • Nie interesują mnie twe sowieckie kłamstwa kacapie. Jesteś na Polaków za głupi kacapie

     • Daj stolek Banksterowi.Na bank ciebie wyrucha a stawke podwoji I da Jaroslawowi Kaczynskiemu,a ten odda to w rece Tadeusza Rydzyka

     • Moze nasmarujesz dupke I nadstawisz ja Tadeuszowi Rydzykowi.On lubi tych od Putina

     • On spija Smietanke z Rosyjskich pedzli.Ty lepiej pakuj dobytek I spieprzaj z tego kraju ktory ani troche Polski nie jest.

     • Czemu tępaku powtarzasz za Korwinem ? „Daj stolek Banksterowi.Na bank ciebie wyrucha a stawke podwoji I da Jaroslawowi Kaczynskiemu,a ten odda to w rece Tadeusza Rydzyka”, a POtem atakujesz własną głupotę ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.