Władze Peru potwierdzają obecność dwóch UFO na międzynarodowym lotnisku Jorge Cháveza

0
40
UFO Peru

„O 1:30 rano dwa UFO pojawiają się na zachód od wieży kontrolnej. Jeden z obiektów pojawia się czasami na ekranie radaru. O 02:12 obiekty przestały pojawiać się w widoku z wieży kontrolnej.”

Jest to część oficjalnego raportu z obserwacji UFO przedstawionego ze zdarzenia  27 lutego 2019 przez operatorów wieży kontrolnej lotniska CORPAC (Peruvian Corporation of Airports and Commercial Aviation), prywatnej firmy odpowiedzialnej za usługi kontroli ruchu lotniczego na międzynarodowym lotnisku Jorge. Chávez.

Nikt nie spodziewał się, że w środę 27 lutego 2019 roku CORPAC potwierdzi obecność dwóch niezidentyfikowanych zjawisk na pasie startowym 33 międzynarodowego lotniska. Obiekty były widziane między innymi przez załogę naziemną dwóch samolotów, które pokonywały trasę Lima- Kordoba i Lima-Quito.

Znany peruwiański ufolog Anthony Choy, chociaż nie był bezpośrednim świadkiem tego incydentu UFO, potwierdził autentyczność raportu wieży kontrolnej.

„W ciągu tych 19 lat, w których badałem te niezliczone incydenty UFO, po raz pierwszy powstał oficjalny raport o obecność dwóch UFO na międzynarodowym lotnisku Jorge Cháveza ”, powiedział Choy w wywiadzie.

Ale to nie pierwszy raz, kiedy Międzynarodowy Port Lotniczy Jorge Chávez jest zmuszony zatrzymać swoją działalność z powodu obecności dziwnych obiektów na pasach startowych. 12 lutego 2017 r. Wszystkie loty zostały odwołane na trzy godziny. Nie było jednak oficjalnego raportu, a media nie zgłosiły tego, co się wydarzyło, dopóki ufolog Mario Zegarra nie przekazał prasie wewnętrznych raportów CORPAC-a. 7 lutego na lotnisku miał miejsce drugi incydent UFO.

Pierwszą rzeczą, która była spekulowana, to to, że były to drony. Jeśli tak jest w rzeczywistości, prawdopodobnie nie są to cywilne drony ze względu na wysokość (około 2700 metrów) i czas, który mogą pozostać bez ruchu (co najmniej 42 minuty, a niektóre raporty mówią, że to więcej niż godzina). Ponadto duże międzynarodowe lotnisko, takie jak Jorge Chavez, z 22 milionami pasażerów rocznie nie prosiłoby o pomoc wojsko lub policję, gdyby ruch lotniczy był zagrożony przez osobiste drony.

Jesteśmy pewni, że to wyjaśnienie może przekonać najbardziej sceptycznie nastawionych. Wielu uważa, że na lotniskach na całym świecie istnieje jakaś niezwykła działalność pozaziemska.

Przyczyn może być kilka, ale prawda jest taka, że ​​w tym momencie wszystko jest możliwe.

I co myślisz? Jakie jest prawdziwe pochodzenie tych incydentów na lotniskach na całym świecie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.