przerazajaca prognoza ziemie czeka katastrofa

Kobieta przepowiedzieć miała trzęsienie ziemi w Meksyku oraz erupcję wulkanu Agung na wyspie Bali. Oprócz prognozowania katastrof naturalnych Evans zajmuje się również poszukiwaniem zaginionych osób, podobnie jak nasz rodzimy Krzysztof Jackowski. Ostrzega kiedy wybuchnie kolejna wojna.

Swietłana Alliłujewa, jedyna córka Józefa Stalina, wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych w latach 60., zaczynając swoją wyprawę od Indii, gdzie chciała pochować prochy swojego męża. Tam wystosowała do rządu USA prośbę o azyl, który ostatecznie otrzymala. W Stanach poznała swojego kolejnego męża, architekta Wiliama Wesleya Petersa. Ze związku z nim narodziła się jej jedyna córka, Olga.

Córka Stalina po tym, jak znalazła się na terenie Stanów Zjednoczonych zaczęła jednoznacznie potępiać zbrodnicze działania swojego ojca, co bardzo nie podobało się władzom ZSRR. Jeśli zaś chodzi o Olgę, to ta przez pewien czas żyła w przekonaniu, że jej dziadek był jednym ze zwycięzców drugiej wojny światowej, obok Winstona Churchilla i Franklina Delano Roosevelta. Gdy matka w końcu wyjawiła córce prawdę, ta odcięła się od swojej przeszłości.

Chrese Evans w 2016 roku udało się pokonać nowotwór piersi. To właśnie wtedy ujawnić się miały jej rzekome zdolności paranormalne. Kobieta, która dziś mieszka w Portland, jest buddystką, ma tatuaże, kolczyki i kontrowersyjny styl, zaczęła podobno przewidywać przyszłość. Jej specjalnością jest przepowiadanie zbliżających się trzęsień ziemi.

 

Jak twierdzi,  kilka dni przez wydarzeniem we śnie widzi mapę, a jej palec sam wskazuje wtedy miejsce, w którym niebawem dojdzie do kataklizmu. Kobieta przepowiedzieć miała trzęsienie ziemi w Meksyku oraz erupcję wulkanu Agung na wyspie Bali. Oprócz prognozowania katastrof naturalnych Evans zajmuje się również poszukiwaniem zaginionych osób, podobnie jak nasz rodzimy Krzysztof Jackowski.

Jeśli zaś chodzi o samego Józefa Stalina, wnuczka podobno miała z nim już kontakt za pośrednictwem zaświatów. Co więcej, tajemne moce powiedziały jej, kiedy dojdzie do zapowiadanego również przez innych profetów wybuchu trzeciej wojny światowej. Jej proroctwo różni się jednak dość znacząco od tych autorstwa Baby Wangi czy Nostradamusa.

Zdaniem Chrese Evans trzecia wojna światowa rozpocznie się w chwili, gdy dojdzie do zniszczenia daczy jej dziadka, zlokalizowanej w Kuncewie nad brzegiem rzeki Moskwa. To właśnie tam zmarł Józef Stalin. Oficjalną datą jest 5 marca 1953 roku, choć niektóre źródła podają, że mogła to być noc z 1 na 2 marca. Dokładnie w rocznicę tej drugiej daty kobietę nawiedził sen dotyczący wojny.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Maurycyciemnowidz Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ciemnowidz
Gość
ciemnowidz

Jackowski co roku przepowiada wojnę

Maurycy
Gość
Maurycy

co tyle lat USA rozpoczyna jakąś, czyli się zgadza.