Wojciech Cejrowski ma sposób na islamistów! Nie uwierzysz, co wymyślił tym razem

W._Cejrowski

Podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski słynie z dosadnych i ciętych ripost. Tym razem podzielił się innowacyjnym sposobem walki z terroryzmem islamskim. Wystąpił w programie “Minęła dwudziesta” w TVP Info i ponownie zaskoczył wszystkich swoją wypowiedzią.

“Trzeba uderzyć w klan, obiecać – zniszczymy twoich najbliższych, ich pokój domowy – spakujemy i wywieziemy precz. Druga rzecz to świńska krew. Wszystkie zwłoki trzeba bezcześcić, w ich rozumieniu, świńską krwią. Kule muszą być moczone w świńskiej krwi. A jak do niego nie strzeliliśmy kulą maczaną w świńskiej krwi to trzeba go pokropić nią przed pochowaniem w ziemi” – oświadczył Cejrowski.

Jest przekonany, że jego pomysły doskonale sprawdziłyby się w praktyce.
Zgodnie z zasadami muzułmańskimi wieprzowina jest mięsem zakazanym, dlatego Cejrowski zaproponował by strzelać do islamistów pociskami mokrymi od świńskiej krwi.

Zdaniem podróżnika trzeba także uderzać w czułe punkty, czyli w rodzinę zabitego w ten sposób terrorysty. Dodatkowo wywożąc wszystkich jej członków z Europy.

Cejrowski zainspirował się pewnym amerykańskim generałem. Wojskowy na początku XX wieku, podczas walki z islamskimi terrorystami używał namoczonych w świńskiej krwi naboi. Historia ta jednak, nie ma żadnego potwierdzenia w źródłach historycznych.

źródło: pch24.pl, telewizjarepublika.plDodaj komentarz

5 komentarzy do "Wojciech Cejrowski ma sposób na islamistów! Nie uwierzysz, co wymyślił tym razem"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
XSA
Gość

Konkretny gościu! Choć czasem pieprzy głupoty to bynamnie stoij za ojczyzna i rodakami, a nie jest za wpuszczaniem imigrantów.. bynamnie sie nie sprzedał 🙂

Anonimowo
Gość

Słyszałam tą historię jakieś 4 lata temu o tym amerykańskim sposobie na muzułman. I Ja ją popieram mają wybór . I niech nie myślą że po fanatycznej śmierci to do raj , bo ze skazą świńską do raju nie wejdą, Wystarczy dać przykład i zagrozić że każdy następny tak skończy (ich wybór niech wiedzą jaka kara)np ze świnią w grobie. Albo lepiej zaszyć w skórze świni. Morze to bezwzględne, ale ich zachowanie również. Jestem za tm by odebrać im iluzje nagrody morze zaczną myśleć.

keri
Gość

Sposobów na islamistów jest mnóstwo, jednak mają w hujni status świętej krowy, gdyż mają stoczyć walkę religijną z Europejczykami. Europejczyków stale zagrzewa się do walki fałszywymi flagami, łamaniem ich praw do bezpieczeństwa itp. Jedni są napuszczani na drugich.

pppppp
Gość

a ponoć Bogu kazał wybaczać i być dobrym… w kogo tek cerejowski i inne pisy wieżą …?

JestemKtóryJestem
Gość

Przyjacielu sam Jezus powiedział :
Łukasza 18:19 :” Jezus mu rzekł: ‚Dlaczego nazywasz mnie dobrym? Nikt nie jest dobry oprócz jednego, Boga”
Ja nie jestem dobry i nikt nie jest, im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej.