„Wojna nuklearna wybuchnie w Europie”

wojna nuklearna Europa

Dotychczasowe prognozy brytyjskiego jasnowidza w dużej mierze się spełniły. Czy te dotyczące wojny jądrowej też staną się rzeczywistością?

W przeszłości Craig Hamilton-Parker wielokrotnie twierdził, że nie na darmo nazywany jest prorokiem przeznaczenia. Przepowiedział zwycięstwo Trumpa w wyborach, atak terrorystyczny w Nicei i wiele więcej. Niektóre przepowiednie słynnego brytyjskiego jasnowidza na rok 2018 również się spełniły.

Ostrzegł przed globalnym ociepleniem, które wywoła gwałtowna aktywność słoneczna. Prorok uważa 2018 rok za rok klęsk żywiołowych: najsilniejsze trzęsienia ziemi i erupcje wulkaniczne dotkną nawet tych zakątków świata, które nie widziały katastrof naturalnych już od tysięcy lat.

wojna nuklearna Europa

Zacznie się w Europie. Z powodu erupcji Wezuwiusza będzie trzeba ewakuować całą ludność z Neapolu. Na Karaibach zaczną się ogromne powodzie z powodu najpotężniejszych huraganów, których nie da się porównać z żadnymi z wcześniejszych. W Kalifornii i Australii wybuchną pożary lasów na dużą skalę. W Chinach i Indiach rozpocznie się potop. Oderwana część antarktycznego lodowca zablokuje szlaki żeglugowe.

Spory polityczne i konflikty międzynarodowe również wywołają wiele nieszczęść. W Korei Północnej ludzie obalą rządy Kim Dzong Una. Z powodu użycia broni biologicznej po całym świecie przejdzie epidemia grypy. Ukraina zostanie oskarżona o sprzedaż technologii nuklearnych i pocisków rakietowych. Masowe oszustwa z kryptowalutą spowodują skandal i okaże się, że firma finansowała akty terroryzmu i wojny. Stolice państw europejskich będą narażone na działanie broni chemicznej w wyniku ataków lotniczych. Rosja i Chiny zjednoczą się, by stworzyć potężny sojusz wojskowy i ekonomiczny przeciwko Stanom Zjednoczonym.

Prorok zapowiedział, że „wojna atomowa rozpocznie się od Europy”. Eksperci są skłonni w to uwierzyć, ponieważ wiele przepowiedni brytyjskiego jasnowidza się spełniło. Sam prorok zachowuje spokój i patrzy w przyszłość z optymizmem, pomimo swoich apokaliptycznych przepowiedni.

 

źródło: pl.sputniknews.com

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
MustaKto nie skacze ten za Tuskiemlokalny PanoramixMichaś Świ.twaAnonymuss Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lokalny Panoramix
Gość
lokalny Panoramix

a mój kolega Stach twierdzi że w najbliższych 5 latach będzie tak samo jak zawsze. Czyli bania,bania i jeszcze raz bania

Michaś Świ.twa
Gość
Michaś Świ.twa

To nie jest żaden prorok.

Biblia Tysiąclecia, 1 List do Koryntian 14.3, tak podaje: „Ten zaś, kto prorokuje, mówi ku zbudowaniu ludzi, ku ich pokrzepieniu i pociesze.”

Anonymuss
Gość
Anonymuss

Musta ty durniu jak nie widzisz co się dzieje na świecie i nie czytałeś przepowiedni tego pana to się nie udzielaj. Najpierw poczytaj zdobądź wiedzę i wtedy się wypowiadaj.

Musta
Gość
Musta

I czego kapcia wydzierasz? Konca nie bedzie oszolomie. Kara dla ludzi i ciebie bedzie trwanie tego co jest teraz. Raz lepiej raz gorzej. Jak ci tak zle to idz do sklepu, kup 2 metry sznura i wiesz co z nim zrob. Polaczysz sie ze stworca i bedziesz mial swoj koniec.
Tacy jak on zywia sie glupota takich jak ty.

Musta
Gość
Musta

Hehe taki brycko hinduski Jackowski. Bajarz i wierszokleta. To czekamy na ksiazki Sir Craiga..

Tom
Gość

No cóż, nikt nie powiedział, że już żadnej wojny na świecie nie będzie.

Kto nie skacze ten za Tuskiem
Gość
Kto nie skacze ten za Tuskiem

Wojny są ciągle i to nie tak daleko od nas, pytanie kiedy przerodzą się w globalny konflikt….