Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…Przepowiednie Wojna Nuklearna

„Wojna nuklearna wybuchnie w Europie”

Dotychczasowe prognozy brytyjskiego jasnowidza w dużej mierze się spełniły. Czy te dotyczące wojny jądrowej też staną się rzeczywistością?

W przeszłości Craig Hamilton-Parker wielokrotnie twierdził, że nie na darmo nazywany jest prorokiem przeznaczenia. Przepowiedział zwycięstwo Trumpa w wyborach, atak terrorystyczny w Nicei i wiele więcej. Niektóre przepowiednie słynnego brytyjskiego jasnowidza na rok 2018 również się spełniły.

Ostrzegł przed globalnym ociepleniem, które wywoła gwałtowna aktywność słoneczna. Prorok uważa 2018 rok za rok klęsk żywiołowych: najsilniejsze trzęsienia ziemi i erupcje wulkaniczne dotkną nawet tych zakątków świata, które nie widziały katastrof naturalnych już od tysięcy lat.

Zacznie się w Europie. Z powodu erupcji Wezuwiusza będzie trzeba ewakuować całą ludność z Neapolu. Na Karaibach zaczną się ogromne powodzie z powodu najpotężniejszych huraganów, których nie da się porównać z żadnymi z wcześniejszych. W Kalifornii i Australii wybuchną pożary lasów na dużą skalę. W Chinach i Indiach rozpocznie się potop. Oderwana część antarktycznego lodowca zablokuje szlaki żeglugowe.

Spory polityczne i konflikty międzynarodowe również wywołają wiele nieszczęść. W Korei Północnej ludzie obalą rządy Kim Dzong Una. Z powodu użycia broni biologicznej po całym świecie przejdzie epidemia grypy. Ukraina zostanie oskarżona o sprzedaż technologii nuklearnych i pocisków rakietowych. Masowe oszustwa z kryptowalutą spowodują skandal i okaże się, że firma finansowała akty terroryzmu i wojny. Stolice państw europejskich będą narażone na działanie broni chemicznej w wyniku ataków lotniczych. Rosja i Chiny zjednoczą się, by stworzyć potężny sojusz wojskowy i ekonomiczny przeciwko Stanom Zjednoczonym.

Prorok zapowiedział, że „wojna atomowa rozpocznie się od Europy”. Eksperci są skłonni w to uwierzyć, ponieważ wiele przepowiedni brytyjskiego jasnowidza się spełniło. Sam prorok zachowuje spokój i patrzy w przyszłość z optymizmem, pomimo swoich apokaliptycznych przepowiedni.

 

źródło: pl.sputniknews.com
[Głosów:0    Średnia:0/5]

7
Dodaj komentarz

5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gość
lokalny Panoramix

a mój kolega Stach twierdzi że w najbliższych 5 latach będzie tak samo jak zawsze. Czyli bania,bania i jeszcze raz bania

Gość
Michaś Świ.twa

To nie jest żaden prorok.

Biblia Tysiąclecia, 1 List do Koryntian 14.3, tak podaje: „Ten zaś, kto prorokuje, mówi ku zbudowaniu ludzi, ku ich pokrzepieniu i pociesze.”

Gość
Anonymuss

Musta ty durniu jak nie widzisz co się dzieje na świecie i nie czytałeś przepowiedni tego pana to się nie udzielaj. Najpierw poczytaj zdobądź wiedzę i wtedy się wypowiadaj.

Gość
Musta

I czego kapcia wydzierasz? Konca nie bedzie oszolomie. Kara dla ludzi i ciebie bedzie trwanie tego co jest teraz. Raz lepiej raz gorzej. Jak ci tak zle to idz do sklepu, kup 2 metry sznura i wiesz co z nim zrob. Polaczysz sie ze stworca i bedziesz mial swoj koniec.
Tacy jak on zywia sie glupota takich jak ty.

Gość
Musta

Hehe taki brycko hinduski Jackowski. Bajarz i wierszokleta. To czekamy na ksiazki Sir Craiga..

Gość

No cóż, nikt nie powiedział, że już żadnej wojny na świecie nie będzie.

Gość
Kto nie skacze ten za Tuskiem

Wojny są ciągle i to nie tak daleko od nas, pytanie kiedy przerodzą się w globalny konflikt….