Wojskowi występują przeciw władzom USA. Chcą powiedzieć prawdę o UFO

UFO

W USA powstała specjalna organizacja, która zrzesza wojskowych i agentów specsłużb, którzy mieli do czynienia z kosmitami. Razem z nimi chce ujawnić całą prawdę o obcych i ujawnić tajemnice Waszyngtonu.

11. października DeLonge założył „To the Stars Academy”, zrzeszającą ludzi, którzy mieli w swojej pracy do czynienia z UFO. Grono zasiliły takie osoby jak były członek dyrektoriatu CIA, były dyrektor do spraw zaawansowanych technologii Lockheed Skunk Works oraz były pracownik Pentagonu, który zajmował się badaniem „nieznanych technologii lotniczych”. Ten ostatni, to Luis Elizondo. To właśnie on ujawnił, że wojska USA cały czas śledzą niebo w celu obserwacji UFO. Według jego relacji każdy niezidentyfikowany obiekt ma być uważany za wrogi.

Wtóruje mu inny członek Akademii DeLonge’a, Jim Semivan, który jest byłym agentem CIA z 25-letnim stażem. Jak mówi, UFO to coś, co w środowiskach władzy uważane jest za niebezpieczne i nieznane. Semivan przekonuje, że władze i wojsko tak samo chcą poznać prawdę o tym fenomenie. Sam miał przeżyć spotkanie 3. stopnia, ale nie chce o tym opowiadać przed kamerami.

Jak mówi założyciel Akademii, dzięki takim ludziom jak Semivan czy Elizondo wie już, że u szczytów władzy znajdują się ludzie, którzy badają fenomen UFO, ale nie chcą o tym nic mówić. Jaki jest tego powód? Byli wojskowi i agenci tłumaczą, że władze boją się o bezpieczeństwo ludzi. Elizondo tłumaczy jednak, że gdyby kosmici wypowiedzieli nam wojnę, nie dałoby się jej ukryć przed ludźmi.

– W Departamencie Obrony istnieją na wysokim szczeblu grupy związane z bezpieczeństwem państwa. Dziś wiem, że te wszystkie informacje to prawda, ale próbuję ustalić, dlaczego utrzymuje się to w sekrecie – podsumowuje DeLonge.

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Kimbur& Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
&
Gość
&

Wypuszczone króliki

Kimbur
Gość
Kimbur

Sondują nas.