Wiele wskazuje że 2017 rok będzie tragiczny

Rok 2017 według przepowiedni jasnowidzów i znanych wizjonerów, może okazać się wyjątkowo tragiczny dla całej ludzkości. 100 lat po objawieniach fatimskich, siostra Łucja mówi o straszliwej wojnie. Podobnego zdania jest ksiądz Klimuszko, czy Baba Wanga. W 2017 mija również 300 lat od założenia loży masońskiej. Jej twórcy zapowiadali ostateczne rozprawienie się z Kościołem.

5. Loża masońska zniszczy Kościół

Dokładnie w 2017 roku masoneria będzie czciła 300-setną rocznicę powstania. Równe 100 lat temu zapowiedziano, że loża masońska wkracza w 3 i ostatni etap, który zakończy się całkowitym rozprawieniem się z Kościołem. Czy zbliżmy się do walki dobra ze złem? Co ciekawe, ekspert Radia Maryja oskarżał lożę masońską o spowodowanie katastrofy smoleńskiej! Wszystko to jest planowane więc nie jest to proroctwo, lecz fakty, do których cała masoneria przygotowuje się przez ostatni wiek!

4. Wygrana Donalda Trumpa zapoczątkuje katastrofę

Babka Wanga to znana, bułgarska wizjonerka, która przepowiedziała m.in wybór papieża Polaka. Przepowiedziała ona, że już w 2016 roku Europa zacznie się drastycznie wyludniać, co znawcy interpretują jako osamotnienie Europy na arenie międzykontynentalnej. Odnosi się to do słów Trumpa, który stwierdził, że może odmówić interwencji militarnej w przypadku ataku na kraje należące do NATO.

3. Przepowiednie ojca Klimuszki już zaczynają się spełniać

Trzeba przyznać, że ojciec Klimuszko trafnie przewidział wiele wydarzeń, który dzieją się na naszych oczach. Już wiele lat temu mówił o islamskiej inwazji i wrogach, którzy przypłynął ukryci w okrągłych łódkach (pontony z uchodźcami). Wspominał też o trzęsieniach ziemi we Włoszech, a o tych było głośno w 2016 roku. Następstwem tych wydarzeń ma być straszliwa wojna. – Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój (…) Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop!

2. Świat zaleje wielka fala

Siostra Łucja z Fatimy, dzięki objawieniom Maryjnym, ujrzała straszliwe kataklizmy naturalne, które mogą nawiedzić Ziemię  w 2017 roku. – Będą to ruchy skorupy ziemskiej, stopniowo nasilające się aż do bar­dzo potężnych i gwałtownych wstrząsów. Wybuchy Etny i innych wulkanów spowodują zaburzenia atmosferyczne, deszcze po­piołów, huragany, ulewy i powodzie. Trzęsienia ziemi i lądów pod wodą spowodu­ją największe zniszczenie brzegów Europy oraz obu Ameryk i Afryki. Państwa Europy będą bardzo zniszczone. Niemcy, Dania, Holandia zostaną zalane wodą jak wszystkie ziemie przy­brzeżne.

1. Objawienia fatimskie – nadchodzi III wojna światowa

Siostra Łucja z Fatimy w 1917 roku doznała objawień maryjnych. III tajemnica fatimska była na tyle przerażająca, że mieli ją poznać jedynie papieże. Jednak Jan Paweł II w 2000 roku ujawnił co zawiera tajemnica. Okazało się, że to obraz zbliżającej się straszliwej wojny światowej. Wszystko zacznie się od Chin, które z potężną siłą zaatakują Rosję. Do walki włączyć się mają Stany Zjednoczone i świat Zachodu. Niemcy zapragną wykorzystać napiętą sytuację i dokonać napaści na nasz kraj. Jednak to Polska wyjdzie zwycięsko z konfliktu, a na Niemcy spać ma bomba jądrowa. Co ciekawe, Polska w przepowiedniach siostry Łucji z Fatimy, zajmuje szczególne miejsce.

źródło: se
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

8 thoughts on “Wiele wskazuje że 2017 rok będzie tragiczny”

 1. Tragiczny miał być rok 2016 (zwłaszcza jesienią), lecz siły zła nie miały mocy na realizacje swych plugawych scenariuszy. To właśnie dla 2016 odnosiły się przepowiednie widziane przez jasnowidzów.
  W 2017 jest zupełnie inna sytuacja i nie będzie tego, co zło zaplanowało na 2016.
  Będą oczyszczające Ziemię zdarzenia, lecz dobre dla ludzi a niedobre dla nie-ludzi.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Nie jest możliwe w obecnym stanie oczyszczenie Ziemi bez ognia, jak niby, że ludzie od razu zmądrzeją i przestaną ją zatruwać oraz siebie?

   Dzielenie na ludzi i nie ludzi, hmm, Irek jesteś z rzeszy?
   Kogo nazywasz ludźmi i nie ludźmi?

   Nic nie dzieje się bez wiedzy stwórcy, te złe moce to teatr na potrzeby mas aby się bali, jedno, co mądrze Fantomista pisze na ten temat.

   Twojego oczyszczenia również nie będzie w tym roku a było już zapowiadane wiele razy.

   Na Ziemi jest wiele kosmitów o różnym charakterze. Kara spotka niesprawiedliwych. Czy człowiek czy kosmita.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Ten długi komentarz do usumięcia.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
   2. 1. Oczyszczenie raczej jest przez wodę a nie przez ogień 🙂 Chyba, że Ty masz w wannie palniki 😀 Poza tym chodziło mi o oczyszczenie z fałszywych kodów, zmienionych matryc, blokad itp. W tej chwili to się dzieje i jest to potężna robota, koronkowa, potrzeba też do niej dużo energii.
    2. Ludzie mają cząstkę Stwórcy, nie-ludzie jej nie mają, stąd zachowują się jak psychopaci, są bez uczuć, mają tylko wgrane elementarne odczucia na proste zachowania.
    3. A tak, ludzie mają się bać, czuć lęk, być przerażeni – tak chcą siły zła, bo związane jest to z niskimi wibracjami.
    4. Owszem, jest wiele cywilizacji wokół Ziemi i na Ziemi.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. Kara spotka niesprawiedliwych, bez względu na to, czy człowiek czy kosmita.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. Nie wnikam no ale…czekam na 13 maja i zobaczymy hahah zapewne będą memy oczekiwania vs rzeczywistość? a na przyszłość- jeśli wiesz że przeżyjesz, to przeżyjesz. Jesli nie jesteś pewien, zginiesz 🙂

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Ale wy pieprzycie ! III przepowiednia fatimska wcale nie mowiła o wielkiej wojnie a o smierci JP II i papież wcale swiatu nie objawil,że dotyczy ona wojny i zniszczeń! Poza tym Matka Boska w Fatimie nie mowiła,że stanie sie to w 2017 roku. Pozbieraliscie wszystkie bzdety w jena kupę i dopasowaliscie sobie jak wam sie podoba . Straszyc to możecie małe dzieci.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Do zobaczenia w Sylwestra 2017. Omówimy co się sprawdziło.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.