Wszystkie 800 linii rysunków z Nazca łączą się w jednym zadziwiającym punkcie na Ziemi!

Linie Nazca obejmują ponad 800 linii prostych, 300 kształtów geometrycznych i 70 rysunków zwierzęcych. I właśnie w momencie, gdy wydaje ci się, że nie mogą już być bardziej tajemniczy niż są, spróbuj je przedłużyć… Łączą się w jednym konkretnym miejscu. Zaufaj nam, to niewiarygodne.

Rysunki z Nazca są umiejscowione w Nazca w Peru . Przez lata byly przedmiotem podziwu, a jednocześnie zagadką dla wielu historyków, badaczy i zwykłych ludzi.

W rzeczywistości te niesamowite linie są widoczne tylko z powietrza. Zostały one po raz pierwszy wykryte w 1927 roku, kiedy linie lotnicze zaczęły latać w Peru, a pasażerowie byli ciekawi dziwnych rzeczy, które obserwowali z powietrza.

Do tej pory naukowcy odkryli około 800 linii prostych, 300 figur geometrycznych i 70 rysunków zwierząt i roślin. Jednak nie ma jednoznacznego wytłumaczenia, kto je stworzył, w jakim celu lub dlaczego można je dostrzec tylko z powietrza.

Linie obrazy Nazca

Wielu ekspertów uważa, że ​​linie zostały zaprojektowane przez starożytną cywilizację Nazca. Jedna z największych figur ma 200 metrów średnicy.

Najsłynniejsze linie Nazca to Koliber, Kondor, Astronauta i Pająk. Wszystkie osiągają głębokość około 10 do 30 centymetrów.

Nazca pająk

Nazca Ptak

Wiele ważnych pytań dotyczących linii Nazca pozostaje bez odpowiedzi, a nowe pojawiają się każdego dnia.

Ostatnio ludzie kwestionowali, co by się stało, gdybyśmy narysowali kompletne linie Nazca na całej planecie.

W szczególności próbował tego dokonać jeden użytkownik YouTube. Według niego wynik jest niewiarygodny.

Jeśli narysujesz linie za pomocą Google Earth, „spotkaj się” w jednym konkretnym miejscu. To miejsce jest Angkor Wat , kompleks świątynny w Kambodży i jeden z największych religijnych mauzoleów na świecie o ogromnej powierzchni 162,6 hektarów.

Dziwne jest to, że Nazca tworzy połączenie po drugiej stronie Ziemi z Angkor Wat. Tak więc kompleks kambodżański jest właściwym antypodałem Nazca.

Angkor Wat
Angkor Wat

Co to jest antypodalna lokalizacja?

Antypodalne umiejscowienie na kulistej powierzchni jest punktem, który jest przeciwny diametralnie – osiada w taki sposób, że linia przeciągnięta z jednego punktu do drugiego przechodzi w środku kuli i tworzy rzeczywistą średnicę.

To może brzmieć jak geometryczny zbieg okoliczności. Jednak jest wielu ludzi, którzy wierzą, że starożytne cywilizacje miały silne połączenie, które wyjaśnia idealne rozmieszczenie struktur na całym świecie.

Co myślisz? Czy to może być zwykły zbieg okoliczności, czy może jest coś więcej?

Do czego tak naprawdę służyły rysunki z Nazca?

6
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
sanchodarooXO2Statlermmmmm Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sancho
Gość
sancho

W Angor Wat znajduje się kapsuła czasu zostawiona dla nas przez obcych którzy nas odwiedzili ponad 2000 tyś. lat temu. Znajdują się tam zdjęcia obcego pilota i takie tam różne bibeloty. Szczególnie fajnie wyszło mu selfi z Iesousem Christósem.

Sikorka
Gość
Sikorka

Ziemia jest płaska bo taka była zawsze.

mmmmm
Gość
mmmmm

a jak by była kwadratowa co to zmienia w twoim życiu ? nie trać czasu na bzdety i teorie spiskowe

Statler
Gość
Statler

Ponowię prośbę Sikorka- marsz do szkoły 🙂

XO2
Gość
XO2

Bo taką widzisz w atlasie?
Kłania się teoria płaszczaków. Ja uważam że świat jest więcej niż 3 wymiarowy. np 49 To dopiero szok dla twoich 10% białka w czaszce ;p

daroo
Gość
daroo

Ty też i co wynika z tej arytmetyki?