Wybuchowa ruska kobieta. Jej zawód: wchodzenie na miny

wybuchowa kobieta

Są dni, kiedy ani razu nie wylatuje w powietrze. Czuje wtedy niedosyt.

Oficjalnie nazywa się to “tester kombinezonów antywybuchowych i kamizelek kuloodpornych” – taki zawód wybrała sobie Wiktoria Kolesnikowa. Jej praca polega na chodzeniu po polach minowych i wystawianie się na ogień z broni palnej, żeby sprawdzić odporność nowych modeli kombinezonów taktycznych.

Pod jej nogami raz po raz eksplodują ładunki wybuchowe, co najwyraźniej zupełnie jej nie przeszkadza. Włazi na kolejne miny z gracją i swobodą, zanim nie zdetonuje wszystkich. Najcięższe “obrażenia” jakie dotychczas odniosła to smugi sadzy na twarzy.

wybuchowa kobieta

Wybuchowa ruska kobieta mówi, że wchodzenie na miny dostarcza jej niezwykłych wrażeń. “Stanie w środku wybuchów i w ogniu jest piękne i niesamowite” – opowiada. Właśnie widzimy ją jak testuje nowy strój taktyczny firmy TsNIITochMash, który według producentów nieźle wytrzymuje wybuchy i kule, ale w ogniu może chronić tylko przez 15 sekund, a docelowo – powinien przez 30.

Trochę zastanawia nas logika tego zawodu. Sens testowania strojów antywybuchowych polega przecież na tym, że mogą się one okazać odporne lub nie. W tym drugim przypadku byłaby to chyba ostatnia kamizelka przetestowana w życiu przez tę panią. Nieodparcie przypomina nam to znany wizualny dowcip o metodach pracy ruskiego sapera.

źródło: reporters.pl
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MartasRosyjska implozja.&ttteis77Wojciech77 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Martas
Gość
Martas

Ruska głupota nie zna granic jeśli to prawda, a raczej to tylko propaganda stworzona dla obywateli rosyjskich aby uświadomić społeczeństwo że nie muszą obawiać się siły rażenia wrogów Rosji.

Czyżby Rosja używała min przeciw piechotnych które wo gule nie posiadają energii uderzeniowej podczas wybuchu, co by skutkowało odrzuceniem na bok każdego nawet 150 kilowego człowieka, a ta baba se normalnie idzie ani drgnie.

Ciekawe jak ze słuchem tej baby, bo każdy zdrowy człowiek miałby uszczerbek na słuchu po każdym wybuchu, wiem bo byłem przy dwóch urazach słuchu podczas strzelania z karabinu 12,7mm na poligonie będąc w wojsku.

Rosyjska implozja.
Gość
Rosyjska implozja.

To upadająca moskiewska propaganda wybuchła.
Rosyja ma się już tak słabo że budżet tylko na takie produkcje pozwala.
A świat odchodzi od ropy i nic ruskich nie uratuje.

&
Gość
&

kurrde, co za baba.. 🙂

ttteis77
Gość
ttteis77

„to była mina….?, czy tylko jakiś malutki wybuch”. „gdyby była to mina innego typu, to nie dość że była by duża dziura w ziemi, to i dużo szczątków jej ciała”. Więc… CO TO BYŁO?! hahahhahahahah

ttteis77
Gość
ttteis77

„chcą widowiska, to niech ktoś podejdzie do bomby tzar i niech się wysadzi. Zobaczymy czy przeżyje” „Takie coś nawet nie rusza”

Wojciech77
Gość
Wojciech77

A co to dla Rosjan wytrzymać wybuch miny. Oni są na to odporni?

Gideon
Gość
Gideon

Pierdolnięta czy co ?