Wyciek tajnych dokumentów. USA i III wojna światowa

9
9

Obecnie na świecie dochodzi do roszad pośród głównych mocarstw naszego globu. Do tej pory to Stany Zjednoczone Ameryki wiodły prymat w dzieleniu i rozdawaniu. Ta era jednak dobiega końca, ponieważ już nie tylko Rosja rośnie w siłę, ale przede wszystkim to Chiny podnoszą głowę i stają się nową siłą militarną i gospodarczą na naszej planecie. Już w tym roku analitycy przewidują, że to Chiny obejmą prowadzenie w rankingu najbardziej prężnej i rozwijającej się gospodarki, czym wyprzedzą USA. Podobna sytuacja ma się na płaszczyźnie militarnej, finansowej oraz na płaszczyźnie samego przyrostu naturalnego populacji. Czy tego typu zmiany mogą nastąpić w sposób pokojowy? Czy Amerykanie przymkną oko i odejdą w cień? A może to zalążek III wojny światowej i globalnego konfliktu?

Na samym początku należy napisać, że dzielenie się władzą nie jest takie proste, ponieważ w takiej sytuacji traci się kontrolę nad planami czy też globalną sytuacją polityczno ekonomiczną. Nie można już nad nią sprawować tak dużej władzy jak wcześniej, zatem nie będzie to takie oczywiste by USA od tak odeszły w cień pozostawiając prymat Chinom. Na tym polu z pewnością rozegra się batalia, mało tego, ona już trwa od wielu lat, niestety Chińczycy doskonale odpierają ataki zachodu i nadal rozwijają się oraz bogacą. W pewnym momencie, gdy władze Chin uznają, iż nadszedł już moment konfrontacji, ponieważ będą na tyle silni jako naród, wówczas wojna globalna nie będzie tylko teorią, ale stanie się faktem. Sam Nostradamus przepowiadał, wielokrotnie że III Wojna Światowa to będzie konflikt mocarstw, konflikt po między USA oraz NATO a państwem środka.

Dziś nie musimy opierać się tylko i wyłącznie na logice, domniemaniach czy hipotezach, nie musimy, ponieważ wyciekły tajne dokumenty opatrzone nazwą: The U.S. Army Operating Concept. Owe dokumenty zakładają, iż w latach 2020-2040 dojdzie do globalnego konfliktu, w którym jedynymi zwycięzcami mają być Stany Zjednoczone. Dokument także wyjaśnia, dlaczego USA angażuje się w tak liczne konflikty zbrojne na całym świecie. Dzieje się tak, dlatego ponieważ w ten sposób armia USA zdobywa kolejne przyczółki, które zostaną użyte w czasie owej wojny. To sprawi, że działania militarne będą dzięki temu bardziej mobilne, efektywne i skuteczniejsze a to podstawy do tego, aby odnieść sukces i ostateczne zwycięstwo.

Dlaczego akurat wojna i tego typu działanie? Otóż w ten sposób USA zapewnią sobie pozycję jedynego supermocarstwa na świecie, to pozwoli na moderowanie globalnych wydarzeń i przede wszystkim pozwoli na szybsze wprowadzenie nowego porządku świata, bo tak naprawdę to o to tutaj głównie chodzi. Nowy porządek świata zapewni kontrolę i władzę nad naszą planetą kilku rodom, które już dziś mają w garści rządy i międzynarodowe organizacje. Nowy świat będzie budowany na zasadach narzuconych przez USA, a jeżeli komuś się to nie spodoba to taka osoba w skuteczny sposób zostanie przekonana do zmiany swoich poglądów, jak bardzo często mogliśmy usłyszeć tego typu wyjaśnienia.

Co jeszcze możemy dowiedzieć się z owego dokumentu? Generałowie piszą wprost, że należy nadal kontynuować udział w międzynarodowych konfliktach, oraz co szokujące, należy wzniecać nowe po to by utrzymać wpływy USA w poszczególnych miejscach na naszym globie, jest tu mowa głównie o starym kontynencie oraz Azji. Ta informacja jest, raz jeszcze napiszmy szokująca, ponieważ Stany Zjednoczone, państwo oficjalnie broniące praw człowieka i ładu globalnego, tak naprawdę zakłada kontynuowanie wojen i wszczynanie nowych konfliktów nie patrząc na ludzkie cierpienie i śmierć niewinnych ludzi a przede wszystkim dzieci.

Reasumując dzisiejsze rozważania nie pozostaje nic innego jak tylko dodać, że pewne elity, które możemy nazwać globalistami, nie zważają na cierpienie milionów niewinnych ludzi. Dla nich liczy się jedno, jest to władza i wygląda na to, że nie cofną się przed niczym, aby ową władzę osiągnąć. By zrozumieć postępowanie tych ludzi musielibyśmy sobie wyobrazić, iż władza jest narkotykiem. Czymś, co może zniewolić a w konsekwencji, czego odebrać wolność. Nie jest to usprawiedliwienie, ale w ten sposób będziemy mogli lepiej zrozumieć, dlaczego ci ludzie tak naprawdę przestali być ludźmi.

Zespół globalne-archiwum.pl

9 KOMENTARZE

 1. Wielu ludzi traktuje wojnę jak coś fajnego. Mogą sobie powalczyć a nawet zginąć i doświadczyć nirwany. Inni którzy niczym się nie przejmują mają to gdzieś. Zostaje polityka z obietnicami i mała armia bez pieniędzy. Może być ciekawie

 2. są cwani, a nie na tyle żeby postawić własne życie. jedna karta „wysadzenie planety” i już nikt nie będzie się „prężył”.

   • zadaj sobie pytanie, po co ona miała by nastąpić . Ochrona i obrona, widzisz… ludzie nie są w stanie żyć w „pokoju”. Są zmobilizowani i chcą być zmobilizowani. Dobrze. Pytanie które ze stron, co chce osiągnąć poprzez wojnę…dominację nad światem?, ustalać reguły?. Każda ze stron myśli że jest pewniakiem, bo się schowają w schron. To druga strona może być cwańsza i przygotować się na totalne unicestwienie, „rozsadzić planetę”. Bo albo oni, albo my. I to nikomu nic nie da że schowa się do schronu. A musieli by daleko odlecieć od planety by nie dostać rykoszetem, i utrzymać się przy życiu w próżni jak nie rozpocząć nowe życie na nowej planecie.

  • III Wojna Światowa trwa od 1945 roku. Akcje zbrojne to tylko tzw. „wypadki przy pracy”. Główną robotę odwala się przez operacje wywiadowcze, akcje dezinformacyjne, agenturę wpływu. To najtańszy i najskuteczniejszy sposób układania sobie świata pod swoje długoterminowe interesy. Supermocarstwa (do niedawna 2 a obecnie 3) nie dopuszczą do konfrontacji bezpośredniej między sobą nie dlatego, żeby się obawiały dużych strat w ludziach. Wbrew pozorom nasz gatunek trudno wytępić. Oni mają gorszy problem. Cała ich przewaga nad resztą świata jest uzależniona od instalacji kosmicznych (telekomunikacja, geodezja, naprowadzanie) a satelity bardzo łatwo masowo zniszczyć. Do tego powstały by chmury śmieci kosmicznych spowalniających na dziesięciolecia odbudowę systemów. A bez tych zabawek układ sił wygląda zupełnie inaczej. 8 miliardów ludzi ale cofniętych technicznie do czasów, kiedy było 3,5 miliarda. Głodomory z kałachami rozwalą w puch armie spaślaków uzależnionych od benzyny, prądu i komputerów, kiedy tych zabraknie.
   Co do „rozłupania planety” – światowe zapasy broni jądrowej mogą wyeliminować wszystkie wielkie miasta ale nie wystarczą na rozłupanie małej planetoidy, gdyby nam miała spaść na głowę.

 3. No to Ameryka może czuć się zagrożona. Gdyby Rosja zawiazała sojusz z Chinami to mogli by prowadzić 3 wojnę światowa w tym rejonie. USA mają złoża gazu i ropy i wiele cennych technologii które moga być łupami wojennymi które podzielą te dwa mocarstwa miedzy siebie.
  Ile lat w USA nie było wojny ??? Analitycy sa zgodni ale błędnie wskazują miejsce tej wojny

  • Ta trójca jest sobie nawzajem potrzebna.
   „Nie chodzi o to, by złapać króliczka, ale by gonić go”.
   Mocarstwa się nie potrzebują wyeliminować, one potrzebują równowagi dynamicznej obiegu pieniądza i towarów. To się musi stale kręcić, żeby im było dobrze, ale każdy ciągnie w swoją stronę, żeby trochę więcej nachapać. Ale nie można ani pociągnąć za mocno ani puścić, bo jak machina stanie, to wszyscy jesteśmy w du…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.