Wyciekła lista ,,Sojuszników’’ G. Sorosa. Na liście 6 Polaków!

george soros Polska

Jeżeli włączymy internet i wpiszemy imię oraz nazwisko George Soros to najczęściej otrzymamy rezultat tego typu. Urodzony 12 sierpnia 1930 roku w Budapeszcie, amerykański finansista pochodzenia węgiersko-żydowskiego. Jeden z najbardziej znanych spekulantów walutowych, ale także filantrop, fundator Instytutu Społeczeństwa Otwartego i licznych fundacji, w tym Fundacji im. Stefana Batorego, uczeń Karla Poppera. Znany krytyk polityki George’a W. Busha. Człowiek orientujący się w bieżących wydarzeniach światowych. Jednak czy to wszystko?

Otóż nie. George Soros według wielu analityków i komentatorów sceny politycznej jest przede wszystkim głównym masonem Europy, którego priorytetem jest wprowadzenie, czy też przybliżenie Starego Kontynentu do etapu rządu centralnego mieszczącego się w Brukseli. Aby to osiągnąć George Soros musi mieć instrumenty, za które w odpowiednim czasie pociągnie. Nie tak dawno do sieci wyciekła poufna lista zawierająca imiona i nazwiska polityków będących na usługach Sorosa.

Lista tak zwanych ,,Pewnych Sojuszników’’ została zdobyta przez hakerów, którzy zainteresowali się bliżej postacią Sorosa. Istnieją opinie wiążące atak hakerski z grupą Anonymous jednak są to informacje nie potwierdzone, ponieważ owa grupa nie przyznała się do tego czynu. Co ciekawe dla Naszego Narodu pośród 226 eurodeputowanych znajdują się nazwiska 6 osób ze świata polityki polskiej. Oto owe postacie, które wedle listy ,,Pewnych Sojuszników’’ są we władaniu Georga Sorosa.

6 Polaków na liście sojuszników Sorosa

Andrzej Grzyb z PSL. Przy jego nazwisku zanotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest wiarygodny w swojej frakcji politycznej.

Danuta Jazłowiecka z PO. Tutaj opinia jest podobna, nakreśla portret psychologiczny i dużą uległość.

Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z PO, była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania.

Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Lidia Geringer de Oedenberg SLD.

I na koniec nie mogło zabraknąć Pani Róży Thun z PO, która w ostatnim czasie ma bardzo duże problemy z Polską i Polskością. Ciekawe czy to przypadek czy odgórne zlecenie?

Na liście ,,Pewnych Sojuszników’’ w Europarlamencie znajdują się także takie postacie jak Martin Schulz oraz Guy Verhofstadt, którzy zaciekle, wręcz z szaleństwem w oczach atakują Polskę za wszystko, nawet za sprawy całkowicie bezsensowne i kuriozalne.

Dla nich nie jest ważny pretekst, dla nich ważne są ustalenia odgórne, które za wszelką cenę mają realizować. To w znacznym stopniu wyjaśnia niechęć tych dwóch polityków do Narodu Polskiego.

Nie często odnotowuje się pewne wydarzenie z przeszłości a sądzę, że jest ono warte przypomnienia. Otóż w roku 1988 tuż przed upadkiem reżimu komunistycznego George Soros przybył do Polski.

Wówczas spotkał się z Wojciechem Jaruzelskim, który po pierwsze zaakceptował i zaaprobował powstanie na terenie naszej Ojczyzny fundacji imienia Stefana Batorego, fundacji będącej we władaniu Georga Sorosa, oraz został poinstruowany jak ma wyglądać transformacja polityczna a także ustrojowa w Polsce i że tak naprawdę Polska nigdy ma nie powstać z kolan, ma być wiecznym zaściankiem Europy.

George Soros, miliarder węgierko-żydowskiego pochodzenia za pomocą wyżej wspomnianej fundacji miał wspierać działania Balcerowicza, redaktora Michnika czy samego Geremka. To w zasadzie nie jest jakaś szokująca informacja zwłaszcza, że niedawno podmiot wspierany i finansowany z pieniędzy Sorosa zainwestował ponad 17 miliardów dolarów w Agorę, która z kolei jest wydawcą ,,Gazety Wyborczej.’’

Drodzy czytelnicy w dzisiejszych czasach, aby ingerować w wewnętrzne sprawy danego kraju nie trzeba ustawiać armii i czołgów przy granicach danego państwa. Dziś istnieją inne sposoby oddziaływania i manipulacji, do takich należą właśnie owe fundacje, które w gruncie rzeczy stanowią przyczółek dla dywersyjnych akcji inicjowanych z za granicy. Pieniądze dają władzę a władza pozwala na ustawianie świata tak jak się tego chce.

źródło: globalne-archiwum.pl
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

9
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KimBuryTłumacz coś chyba pokręcił.Nalukofiec z PolskiMag Chaosujoahim Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KimBury
Gość
KimBury

Nie „miał wspierać działania” lecz „wspierał działania” a nawet „inspirował i wspierał działania”. Na tym portalu nie wypada pisać językiem mediów mainstreamowych, bo to pachnie kolaboracją z kłamcami.

Tłumacz coś chyba pokręcił.
Gość
Tłumacz coś chyba pokręcił.

Tylko sześciu na 40mil, według mnie to super wynik.

KimBury
Gość
KimBury

Tak, lecz tych 6 osób ma na sznurku kolejne – łańcuch w efekcie jest bardzo długi.

Nalukofiec z Polski
Gość
Nalukofiec z Polski

A kto bogatemu zabroni???wydaje swoje pieniadze jak mu sie podoba!Mak Hałosu zamknij ryj parszywy pisowcu

Mag Chaosu
Gość
Mag Chaosu
KimBury
Gość
KimBury

Niestety, nadziewanie na pal zostało zaniechane 🙁

tom
Gość
tom

Znowu fake news, na tej niby liście są Walesa, Kaczyński,Tusk, Macierewicz i wielu innych polityków.

joahim
Gość
joahim

Solidarność (ta późniejsza) była finansowana przez Sorosa.

joahim
Gość
joahim

A, no i to, że są – powinni być. W końcu to nie jest lista opłacanych agentów, tylko prędzej potencjalnych – ludzi u władzy i ich możliwa współpraca, jak i jej zakres.