Wzywała do zamachów, uczyła mordować nożem. Jest wolna! “Wróć do dzieci, biedna islamistko”

uwolnili terrorystke

Tak haniebnego i szokującego wyroku w historii brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości chyba jeszcze nie było.

40-letnia Farhana Ahmed z Wembley – propagandzistka Państwa Islamskiego, która regularnie wzywała na Facebooku do zamachów terrorystycznych i uczyła tysiące swoich czytelników jak skutecznie dźgać nożem ofiary, została właśnie wypuszczona z więzienia. Sędzia uznał, że “powinna jak najszybciej wrócić do swoich dzieci” – donosi Daily Mail.

“Im szybciej do nich wrócisz – tym lepiej. Pisałaś to wszystko w trudnym dla ciebie czasie i wiem, że twoja skrucha jest szczera” – uzasadnił wypuszczenie na wolność fanatycznej islamistki sędzia Christopher Moss, zamieniając jej i tak niewielki wyrok 2-ch lat więzienia za wspieranie i wzywanie do terroryzmu na wyrok w zawieszeniu.

We wrześniu br. Farhana została uznana za winną tego, że pod pseudonimem Kay Adams założyła w 2015 r. na Facebooku grupę Power Strangers, w ramach której zamieściła co najmniej 19 postów otwarcie wzywających do zamachów w Wielkiej Brytanii, instruujących jak to robić i chwalących m.in. ataki terrorystyczne w Paryżu. Zamieszczała też nagrania Państwa Islamskiego.

“Zrobię dla ciebie wyjątek, gdyż twój pobyt w więzieniu miałby negatywny wpływ na wychowanie twoich dzieci, które cierpią bez ciebie. Moim zdaniem, nie stanowisz zagrożenia” – uzasadniał zwolnienie jej sędzia. “Dziękuję” – odparła islamistka, ubrana w tradycyjny muzułmański strój.

Skandaliczny wyrok wywołał falę oburzenia w Wielkiej Brytanii. “Ciekawe, czy tak litując się nad jej biednymi dziećmi sędzia pamiętał też o tych wszystkich dzieciach, które straciły swoich rodziców w wyniku ataków dokonanych przez terrorystów inspirowanych taką właśnie zdegenerowaną propagandą, jaką ta kobieta uprawiała?” – pyta brytyjska deputowana Angie Bray.

“To kompletnie oburzające, że ona nie trafi do więzienia. Po tym wyroku ludzie mają prawo zastanawiać się, za co właściwie w takim razie się tam trafia? – oburza się deputowany Philip Davies. Jak to za co? Już wyjaśniamy: na przykład za powieszenie kawałka boczku na klamce meczetu. Kevin Crehan z Bristolu dostał za to rok więzienia i w końcu został w nim zakatowany.

Teraz szczęśliwa muzułmańska rodzinka będzie już w komplecie bo skazany w Turcji za terroryzm mąż Farhany – Muhammed Burmal Karwani także wyszedł już z więzienia i wrócił właśnie do Wielkiej Brytanii. Będą więc mogli wspólnie poświęcić się wychowaniu piątki swoich dzieci – obecnie w wieku 6-16 lat – na nowych przykładnych dżihadystów.

Z drugiej strony taki wyrok przestaje już dziwić w kraju, który właśnie przeznaczył 1 mld funtów na darmowe domy dla wracających z wojny terrorystów! “Żeby nas nie zabijali”.

źródło: Reporters.pl

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
&KimBurydrKolgrim Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
&
Gość
&

„Wróć do dzieci, biedna islamistko” brzmi jak słowa jakiejś piosenki

KimBury
Gość
KimBury

To pokazuje kogo dopuszcza się do nadzwyczajnej kasty nie tylko w Polsce. I pokazuje jaką politykę obrał Zachód.

drKolgrim
Gość
drKolgrim

Angole biją rekordy w glupocie, normalnie owacje na stojąco xD

&
Gość
&

Czy to jest głupota, hmm osobiście uważam to za geniusz, który wmówił masom, że jest to tylko głupota i niedopatrzenie.