Z OSTATNIEJ CHWILI! Co tam się dzieje?! GIGANTYCZNA ewakuacja, wyludnione miasta

9
5
Korea Północna

Cały świat stanął jak wryty na wieść o gigantycznej ewakuacji, która objęła największa miasta tego kraju. Według niezależnych ekspertów, może być to nic innego jak przygotowania do wojny.

Napięcie wokół Półwyspu Koreańskiego zdawało się rozładowywać. Od ostatniej próby broni dalekiego zasięgu, reżim Kim Dzong-Una zdawał się ograniczać do wymieniania pogróżek ze Stanami Zjednoczonymi. Teraz sytuacja obróciła się o 180 stopni. Korea Północna szykuje się do wojny.

Na to właśnie wskazują docierające z Półwyspu Koreańskiego wiadomości. W państwie Kim Dzong-Una ma miejsce masowa ewakuacja.

Informacje z ostatniej chwili

Zagraniczne media podają informacje o wykonywaniu przez koreańskie wojska manewrów, które mają jednoznaczny wydźwięk. Wskazują one na szykowanie się przez państwo do wojny. Ewakuacje przeprowadzane są w dużej liczbie miast, obywatele przenoszeni są do rejonów, które według reżimu Kim Dzong Una będą bezpieczniejsze.

Zagęszczająca się atmosfera

Napięcie wokół Półwyspu Koreańskiego rośnie od kilku miesięcy. Mimo że od głośnego testu pocisku balistycznego minęło sporo czasu, Donald Trump niejednokrotnie groził Korei Północnej podjęciem „radykalnych” działań. W związku z tym komentatorzy jednoznacznie interpretują doniesienia o ewakuacjach.

9 KOMENTARZE

  1. ten portal jest jak pudelek i wp byle sensacyjny tytuł i ilość wejść się zgadzała… Ten portal jak ktoś prześledzi dłużej to stwierdzi że jest to portal plotkarski i itd.. PRZEPROWADZAJĄ PO PROSTU ĆWICZENIA, W OBECNYCH CZASACH JAK BY ROBIĆ SENSACJE Z ĆWICZEŃ W RÓŻNYCH KRAJACH TO CO KILKA DNI TRZEBA BY MÓWIĆ ŻE JAKIŚ KRAJ SZYKUJE SIĘ DO WOJNY…

  2. może byc tez tak że agresor usa boi sie że za pare lat korea realnie bedzie groźna więc mimo ze w korei spokuj to wypuszczą info że do wojny sie szykuja etc i usa zbombarduje koree żeby mieć spokuj i wyjdzie jeszcze na bohatera?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.