Z OSTATNIEJ CHWILI. Zablokowano angielską wersję klipu IPN „Niezwyciężeni”!

niezwyciężeni

Z OSTATNIEJ CHWILI. Komuś najwidoczniej bardzo przeszkadzał klip, dzięki któremu świat dowiadywał się przez ostatnie dni o prawdziwej, tragicznej historii Polski. Jakimś cudem film zniknął z serwisu YouTube!

W klipie, który już w pierwszych dniach obejrzały miliony internautów z całego świata, ukazano m.in. jak w 1939 r. sąsiedzi zaatakowali nas z dwóch stron. IPN odrzucił poprawność polityczną i zamiast „naziści” – lektor mówił wprost o Niemcach. Było to zdecydowane uderzenie w wieloletnią politykę historyczną Niemiec.

Klip „Niezwyciężeni” zaczął bić rekordy popularności w sieci. To animacja o Polsce, w której stworzeniu wzięła udział gwiazda serialu Gra o Tron. Film został przygotowany przez Instytut Pamięci Narodowej i jest 4,5 minutową komputerową animacją opisującą dzieje naszego kraju od II wojny światowej po upadek komunizmu.

Internauci oceniają zgodnie, że to jedno z najlepszych przedsięwzięć IPN. Świadczy o tym chociażby ilość wyświetleń – obejrzały go miliony. Filmem zachwycali się nawet najpopularniejsi YouTuberzy z całego świata, oglądając go live i żywo reagując zarówno na jakość animacji, jak i wzruszającą historię Polski.

Komuś najwidoczniej odkłamywanie historii II wojny światowej na arenie międzynarodowej bardzo przeszkadzało.

Oto link do anglojęzycznej, usuniętej wersji: klik. A tak wygląda wersja z polskim lektorem:

Ocena: 5.0. Przez 7 osób.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “Z OSTATNIEJ CHWILI. Zablokowano angielską wersję klipu IPN „Niezwyciężeni”!”

 1. Pierdolenie. Film jest cały czas na You Tube

  Ocena: 2.0. Przez 4 osoby.
  Proszę Czekać...
 2. Podczas, gdy wielu z trwogą przygląda się manewrom armii rosyjskiej i zastanawia się (zresztą nie bez podstawy), czy nie uderzy ona po raz kolejny na Europę Wschodnią, Moskwa ma plany o wiele sprytniejsze (choć wcale się z nimi nie afiszuje). Po co używać własnej armii tam, gdzie całą „brudną robotę” mogą zrobić „miejscowi działacze”, zaś „ciemny lud” jeszcze będzie z tego zadowolony i będzie uważać to za własne zwycięstwo? Tym bardziej, że takie numery już się udawały w przeszłości…
  https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/bl/2017-09-16-nowy-bolek.html

  Ocena: 5.0. Przez 3 osoby.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.