Z OSTATNIEJ CHWILI. Zablokowano angielską wersję klipu IPN „Niezwyciężeni”!

niezwyciężeni

Z OSTATNIEJ CHWILI. Komuś najwidoczniej bardzo przeszkadzał klip, dzięki któremu świat dowiadywał się przez ostatnie dni o prawdziwej, tragicznej historii Polski. Jakimś cudem film zniknął z serwisu YouTube!

W klipie, który już w pierwszych dniach obejrzały miliony internautów z całego świata, ukazano m.in. jak w 1939 r. sąsiedzi zaatakowali nas z dwóch stron. IPN odrzucił poprawność polityczną i zamiast „naziści” – lektor mówił wprost o Niemcach. Było to zdecydowane uderzenie w wieloletnią politykę historyczną Niemiec.

Klip „Niezwyciężeni” zaczął bić rekordy popularności w sieci. To animacja o Polsce, w której stworzeniu wzięła udział gwiazda serialu Gra o Tron. Film został przygotowany przez Instytut Pamięci Narodowej i jest 4,5 minutową komputerową animacją opisującą dzieje naszego kraju od II wojny światowej po upadek komunizmu.

Internauci oceniają zgodnie, że to jedno z najlepszych przedsięwzięć IPN. Świadczy o tym chociażby ilość wyświetleń – obejrzały go miliony. Filmem zachwycali się nawet najpopularniejsi YouTuberzy z całego świata, oglądając go live i żywo reagując zarówno na jakość animacji, jak i wzruszającą historię Polski.

Komuś najwidoczniej odkłamywanie historii II wojny światowej na arenie międzynarodowej bardzo przeszkadzało.

Oto link do anglojęzycznej, usuniętej wersji: klik. A tak wygląda wersja z polskim lektorem:

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ninanonimowaMichał Sybirak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ninanonimowa
Gość
ninanonimowa

Nie znacie historii czyli po słowiańsku DZIEJÓW . Niby czemu Rosja napaść ma na Polskę. Nie macie mózgu ?? to zachód, USA ZAWSZE NAPADA ! . Rosja tylko broni się ! , uprzedza atak. Krym nigdy nie był Ukraiński !. Rosja to Słowianie ! czyli nasi bracia !. Tak samo jak my w niewoli rzydoskiej !. MIEJCIE SWÓJ MÓZG !.
https://www.wykop.pl/link/1664599/mapa-krajow-z-ktorymi-usa-prowadzilo-wojne-od-1945/

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Pierdolenie. Film jest cały czas na You Tube

Michał Sybirak
Gość

Podczas, gdy wielu z trwogą przygląda się manewrom armii rosyjskiej i zastanawia się (zresztą nie bez podstawy), czy nie uderzy ona po raz kolejny na Europę Wschodnią, Moskwa ma plany o wiele sprytniejsze (choć wcale się z nimi nie afiszuje). Po co używać własnej armii tam, gdzie całą „brudną robotę” mogą zrobić „miejscowi działacze”, zaś „ciemny lud” jeszcze będzie z tego zadowolony i będzie uważać to za własne zwycięstwo? Tym bardziej, że takie numery już się udawały w przeszłości…
https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/bl/2017-09-16-nowy-bolek.html