Zabijcie zabójcze roboty TERAZ, zanim zabiją nas wszystkich, błagają naukowcy

mordercze roboty to już nie przyszłość a teraźniejszość

Naukowcy błagali przedstawicieli Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) o powstrzymanie rozwoju rzeźni do której może dojść już niedługo.

Czołowi naukowcy z AI ujawnili wstrząsający film przedstawiający wizję przyszłości, w której mordercze drony wysadzają w powietrze niezliczone ilości ludzi.

Materiał filmowy staje się jednak bardziej niepokojący, gdy agenci mówią, że technika zastosowana w filmie krótkometrażowym jest już dostępna.

Naukowcy ostrzegający przed zagładą „Zabić Zabójcze Roboty „ pokazali klip wideo na zgromadzeniu ONZ, zanim wezwali światowych przywódców, by zakazali morderczych botów.

Klip Wideo

Stuart Russell, czołowy naukowiec z University of California, powiedział: „Technologia przedstawiona w filmie to po prostu integracja, która już istnieje.”

„To nie jest science fiction. W rzeczywistości jest to łatwiejsze do osiągnięcia niż samochody samojezdne, które wymagają znacznie wyższych standardów wydajności. „

Dodał: „Dążenie do opracowania śmiercionośnej broni autonomicznej drastycznie zmniejszyłoby bezpieczeństwo międzynarodowe, krajowe, lokalne i osobiste”.

Ale militaria na całym świecie wpompowują miliardy w rozwój pierwszych robotów ze sztuczną inteligencją AI. Rządy rozwijają maszyny, ponieważ są one stosunkowo tanie w tworzeniu i mogą być używane w większości sytuacji.

Rozwój robotów z AI zaniepokoił brytyjskie władze, które powiedziały, że zabójcza technika może być jednym z największych w historii zagrożeń dla Europy.

Gdybyśmy zainstalowali broń na poniższych robotach powstałby niezwykle wyrafinowany bezbłędny zabójca.

źródło: www.dailystar.co.uk
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KimBuryTauCeti Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
TauCeti
Gość
TauCeti

„Naukowcy błagali przedstawicieli Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) o powstrzymanie rozwoju rzeźni do której może dojść już niedługo. Trwogą powiało, więc chciałabym wiedzieć, gdzie się mieści ta rzeźnia, aby na wszelki wypadek omijać. A na poważnie: rzezi, Adminie, rzezi, czyli unicestwienia, masakry, masowego zabójstwa. Rzeźnia, to konkretny obiekt, w którym dokonuje się co prawda zabijania, ale zwierząt przeznaczonych do uboju, a jej pracownik nazywa się potocznie „rzeźnikiem”, no, taki kawał chłopa z wielkim tasakiem :). Ciekawi mnie też samo ” błaganie” naukowców – na kolana padali, ręce do niebios wznosili? Łzy im ciekły po twarzach? Czy to nie lekkie nadużycie ekspresji,… Czytaj więcej »

KimBury
Gość
KimBury

Zgadzam się.