Zabijcie zabójcze roboty TERAZ, zanim zabiją nas wszystkich, błagają naukowcy

mordercze roboty to już nie przyszłość a teraźniejszość

Naukowcy błagali przedstawicieli Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) o powstrzymanie rozwoju rzeźni do której może dojść już niedługo.

Czołowi naukowcy z AI ujawnili wstrząsający film przedstawiający wizję przyszłości, w której mordercze drony wysadzają w powietrze niezliczone ilości ludzi.

Materiał filmowy staje się jednak bardziej niepokojący, gdy agenci mówią, że technika zastosowana w filmie krótkometrażowym jest już dostępna.

Naukowcy ostrzegający przed zagładą „Zabić Zabójcze Roboty „ pokazali klip wideo na zgromadzeniu ONZ, zanim wezwali światowych przywódców, by zakazali morderczych botów.

Klip Wideo

Stuart Russell, czołowy naukowiec z University of California, powiedział: „Technologia przedstawiona w filmie to po prostu integracja, która już istnieje.”

„To nie jest science fiction. W rzeczywistości jest to łatwiejsze do osiągnięcia niż samochody samojezdne, które wymagają znacznie wyższych standardów wydajności. „

Dodał: „Dążenie do opracowania śmiercionośnej broni autonomicznej drastycznie zmniejszyłoby bezpieczeństwo międzynarodowe, krajowe, lokalne i osobiste”.

Ale militaria na całym świecie wpompowują miliardy w rozwój pierwszych robotów ze sztuczną inteligencją AI. Rządy rozwijają maszyny, ponieważ są one stosunkowo tanie w tworzeniu i mogą być używane w większości sytuacji.

Rozwój robotów z AI zaniepokoił brytyjskie władze, które powiedziały, że zabójcza technika może być jednym z największych w historii zagrożeń dla Europy.

Gdybyśmy zainstalowali broń na poniższych robotach powstałby niezwykle wyrafinowany bezbłędny zabójca.

źródło: www.dailystar.co.uk

2 thoughts on “Zabijcie zabójcze roboty TERAZ, zanim zabiją nas wszystkich, błagają naukowcy”

  1. „Naukowcy błagali przedstawicieli Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) o powstrzymanie rozwoju rzeźni do której może dojść już niedługo. Trwogą powiało, więc chciałabym wiedzieć, gdzie się mieści ta rzeźnia, aby na wszelki wypadek omijać. A na poważnie: rzezi, Adminie, rzezi, czyli unicestwienia, masakry, masowego zabójstwa. Rzeźnia, to konkretny obiekt, w którym dokonuje się co prawda zabijania, ale zwierząt przeznaczonych do uboju, a jej pracownik nazywa się potocznie „rzeźnikiem”, no, taki kawał chłopa z wielkim tasakiem :). Ciekawi mnie też samo ” błaganie” naukowców – na kolana padali, ręce do niebios wznosili? Łzy im ciekły po twarzach? Czy to nie lekkie nadużycie ekspresji, nawet, jak na potrzeby tytułu? Znów trąci histerią, bo prawdopodobnie aktywność naukowców dotyczyła prezentacji i co najwyżej żądań, przestróg i postulatów. Krótko mówiąc – dobre info, z nieproporcjonalnym do treści wzmocnieniem emocjonalnym. Szkoda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *