Zaginął znawca UFO. Pozostawił tajemnicze wiadomości na ścianach i 14 książek napisanych tajemniczym szyfrem

Policja uważa, że w grę może wchodzić porwanie przez obcych.

Codziennie na świecie znikają setki ludzi. Giną w niewyjaśnionych okolicznościach, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Ten mężczyzna pozostawił po sobie mnóstwo tajemniczych notatek związanych z kosmitami.

Bruno Borges ma 24 lata i pochodzi z miasta Rio Branco, które znajduje się na zachodzie Brazylii. Jest studentem psychologii, który interesuje się UFO. Młody człowiek spędził ostatnie miesiące na pracy nad sekretnym projektem, który związany był z istotami pozaziemskimi.

Rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny, więc policja postanowiła przeszukać mieszkanie. Odkrycie było zaskakujące. Okazało się, że w sypiali chłopaka znajdowała się rzeźba przypominająca XVI-wiecznego filozofa o imieniu Giordano Bruno, który jako pierwszy głosił teorię o istnieniu istot w kosmosie.

Oprócz rzeźby, w domu znaleziono 14 książek, których tekst napisany jest tajemniczym szyfrem oraz znaki nawiązujące do mitycznej organizacji Illuminati.

Ściany pokryte są tajemniczym kodem

Tajemniczy kod i porwanie

Jak informuje brazylijski portal Diario Gaucho, pod uwagę brane jest również porwanie przez kosmitów. Funkcjonariusz Fabrizzio Sobreira potwierdził, że śledczy rozważają udział istot pozaziemskich w tym zdarzeniu.

Próbowaliśmy się do niego dodzwonić, jakoś skontaktować, ale to niemożliwe. Bruno nigdy tak nie znikał. Nie zabrał niczego ze sobą, kiedy ostatnio wychodził z domu – powiedział ojciec chłopaka cytowany przez DailyMail.co.uk

Na ścianie sypialni znajdują się dziwne, zakodowane wiadomości. Napisy na ścianach pojawiły się krótko przed zaginięciem mężczyzny. Nikt nie może rozszyfrować znaków i kodu umieszczonego w pokoju. Mogłoby się wydawać, że chłopak odebrał wiadomość z kosmosu, którą umieścił na ścianach pomieszczenia i w 14 ręcznie zapisanych księgach.

Póki co, nikt nie jest w stanie wyjaśnić tego zdarzenia.

Zobacz nagranie z jego pokoju

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
thomtteis77 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tteis77
Gość
tteis77

rozszyfrowanie książek będzie łatwe gdy by one były napisane pod językiem ojczystym jego pochodzenia. czyli jakiś symbol lub kilka symboli przypisać do liter a alfabecie.

thom
Gość
thom

Wystarczy porównać liczbę znaków z literami alfabetu.