Zakazana archeolognia ujawniona: 7 metrowy szkielet pierwszy raz pokazany oficjalnie

Ojciec Carlos Vaca – katolicki ksiądz – przez dziesięciolecia strzegł szczątków szkieletów ogromnej wielkości. Większość fragmentów kości – istot o wysokości około 7 metrów – odzyskano z miejsca zwanego „Changaiminas” w Ekwadorze. Co ciekawe, przetłumaczony przez Changaiminas nazwa miejsca pochówku brzmi „cmentarz bogów”.

Istnieje niezliczona ilość opowieści o niewiarygodnych odkryciach dokonanych na całej planecie. Co ciekawe, Ekwador jest domem dla wielu dziwnych odkryć. Jednym z najbardziej popularnych ostatnich odkryć jest tak zwane zaginione miasto Gigantów, znalezione przez grupę odkrywców w ekwadorskiej dżungli.

Oprócz tajemniczego miasta, w przeszłości ludzie znaleźli szkielety ogromnej wielkości w różnych częściach Ekwadoru. W południowej części Ekwadoru, niedaleko granicy z Peru, ludzie odkryli wiele dziwnych rzeczy. Według doniesień, eksperci odzyskali kości i szkielety, które są podobne do ludzi tylko o wiele większych rozmiarów.

Wiele z tych szkieletów i kości pozostało ukrytych przed opinią publiczną w prywatnych kolekcjach na całym świecie.

giganci szkielet

Uważa się, że jednym z najbardziej znanych strażników „olbrzymich szkieletów” był ojciec Carlos Miguel Vaca, który strzegł ich do śmierci w 1999 r. Kilka kości i fragmentów wykopano z miejsca zwanego „Changaiminas” w Ekwadorze. Co ciekawe, przetłumaczona nazwa miejsca pochówku przez Changaiminas oznacza „cmentarz bogów”.

Ojciec Carlos Miguel Vaca Alvarado urodził się 25 sierpnia 1912 r. W Loja w Ekwadorze. Był kapłanem parafii Changaimina w prowincji Gonzanamá Loja w Ekwadorze.

Ojciec Carlos Vaca był katolickim księdzem, muzykiem i archeologiem, który odkrył w 1965 roku – przypadkowo w tym samym roku w jaskini Tayos wejście do podziemnego świata – zachowanego miejsca pochówku szkieletów GIGANTÓW, które później zostały wystawione w jego muzeum , znajdujego się w Changaimina, znanego jako „Museo del Padre Vaca”,gdzie zatrzymał wiele przedmiotów, które odkryto na ziemiach należących do Luisa Guamána.

giganci szkielet

W kolekcji znalazły się kości gigantów o rzekomo siedmiu metrach wysokości, które tysiące lat temu zamieszkiwały Ekwador i inne części Ameryki.

Kolekcja składała się również z dziwnych przyborów, minerałów i związków o „magicznych właściwości”, które według wielu autorów wyjaśniałyby wiele tajemnic archeologicznych, które nie zostały jeszcze rozszyfrowane.

Niektóre fragmenty kości zostały wysłane do instytutu Smithsonian w celu dalszej analizy. Raporty szkieletów i ich miejsca pobytu były transmitowane w programie telewizyjnym w Ekwadorze, prowadzonym przez znanego reżysera Alfonso Espinosa De Los Monteros.

Po śmierci ojca Vaca jego kolekcja została splądrowana. Być może ktoś chciał aby kolejne dowody o istnieniu gigantów nie wyszły na światło dzienne lub były to osoby, które chciały posiąść jego kolekcję.

Co więcej, oprócz szkieletów o ogromnych rozmiarach, badacze odkryli jeszcze wiele ciekawszych miejsc w Ekwadorze. The Lost City of Giants jest jednym z nich .

Zgodnie z artykułem na stronie Earth4All napisanym przez Bruce Fentona, jednego z odkrywców:

W 2012 roku grupa ekwadorskich poszukiwaczy przygód została poprowadzona do dżungli, aby odszukać strukturę, którą widzieli na starej fotografii. Przy pierwszej próbie kilka osób zginęło ale los im to wynagrodził, natknęli się bowiem na drugie megalityczne miejsce, dziwną kamienną platformę usytuowaną na skraju niewielkiej rzeki. Rozrzucone na dnie dżungli i w samej wodzie były bowiem artefakty i ludzkie kości. Dotychczas te artefakty nie zostały dopasowane do żadnej znanej kultury, a nawet ich przeznaczenie pozostaje w większości tajemnicą. 

Niedługo potem ta sama grupa rozpoczęła drugą próbę znalezienia megalitycznego muru ze swoich zdjęć, tym razem z powodzeniem docierając do tego miejsca. Dzięki własnym wysiłkom, aby uświadomić społeczeństwu to niewiarygodne odkrycie obrazy i wideo z ekspedycji wywołały falę wstrząsów w globalnej społeczności archeologicznej. 

Żaden ekspert nie był w stanie zaoferować wyjaśnienia, kto może być odpowiedzialny za te struktury, ani kiedy mogły powstać. Nie jest rozsądne myśleć, że te miejsca zostały zbudowane w niebezpiecznym wnętrzu Llanganates, raczej sensownie jest przyjąć, że budowle zostały zbudowane w czasie, gdy dżungli nie było a potem wszystko zarosło.

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:
  • 1.6K
    Udostępnienia

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Janekszary18Janusch Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

bajki, ale poczytać można

szary18
Gość
szary18

Dla niektórych to bzdety, a Biblia jasno mówi :

„Księga Rodzaju – 4 A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach. ”

Na marginesie kolejnym blefem są kości dinozaurów sprzed 6 mln lat 😀 Wszystko jest w księdze Hioba. Dobrze opisuje to Dr Kent Hovind.

Janusch
Gość
Janusch

w tym klimacie niezabezpieczone kości utylizują się w ciągu kilku sezonów, poza zębami. Bzdety.