Zapowiedź III Wojny Światowej? Korea Południowa i USA łączą siły by przypuścić atak na cele NUKLEARNE Korei Północnej

MOCK – Północnokoreańskie miejsca testujące broń jądrową i pociski rakietowe będą zaatakowane przez sześć amerykańskich myśliwców odrzutowych F-22 Raptor.

Najnowocześniejsze myśliwce USA  przybyły do ​​Korei Południowej po tym jak na pustyni w Nevadzie odbywały ćwiczenia z zakresu precyzyjnego ataku w instalacje nuklearne wroga . Samoloty te są w stanie celnie uderzyć w instalacje nuklearne pozostając niewykryte na radarach.

F-22 Raptor

USA poważnie myśli o uderzeniu w Koreę Północną

Nowoczesne myśliwce typu F-22 Raptor  pierwszy raz pojawiły się w Korei Południowej. USA planują wysłać odrzutowce F-35A i F-35B, myśliwce F-16C i inne, w tym nieznaną liczbę bombowców B-1B.

B-1B
B-1B

Południowokoreańskie siły powietrzne są gotowe wysłać na wojnę swoje F-15K, KF-16 i F-5.

Amerykanie zgodzili się w październiku, aby wzmocnić rozmieszczenie w Korei Południowej strategicznych myśliwców USA, aby powstrzymać zagrożenia nuklearne i rakietowe Korei Północnej.

Korea sama pcha się do wojny

Stało się tak po tym, jak Korea Północna wystrzeliła w środę nowy międzykontynentalny pocisk balistyczny (ICBM), który według Seul jest w stanie przelecieć 13 000 kilometrów.

W ciągu kilku minut od uruchomienia ICBM w Korei Północnej, Korea Południowa wystrzeliła własną rakietę w odwecie.

Pocisk Korei Północnej został wystrzelony w kierunku wschodnim. Wpadł do wody około 210 km na zachód od japońskiej wyspy Kyurokujima.

Japońskie media podają, że pocisk leciał przez 50 minut, wskazując na bardzo wysoką trajektorię lotu. Osiągnął on pułap ponad 4 tysięcy kilometrów! Jest to 10 razy wyżej niż wysokość orbitowania Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS.

Przywódca USA Donald Trump został poinformowany o pocisku, gdy był jeszcze w powietrzu.

Pan Trump powiedział: „To jest sytuacja, z którą poradzimy sobie”.

System broni typu ICBM Hwasong-15 jest międzykontynentalną rakietą balistyczną zakończoną super-wielką ciężką głowicą, która może uderzyć w dowolne miejsce na Ziemi. Ten system ma o wiele większe zalety w swoich specyfikacjach taktyczno-technologicznych i technicznych niż Hwasong-14, którego testowała Korea Północna w lipcu.”

CIA przygotowuje się do wybuchu III wojny światowej

Tymczasem CIA rekrutuje agentów, którzy mogą mówić po koreańsku, obawiając się, że wybuchnie 3 wojna światowa wraz z eskalacją napięcia między Stanami Zjednoczonymi i Koreą Północną.

Delegacja CIA napisała na Twitterze: „Mówiący po koreańsku, obywatel z USA z wykształceniem wyższym, zainteresowany bezpieczeństwem narodowym, twoje umiejętności są nam potrzebne”.

źródło: www.express.co.uk

17 thoughts on “Zapowiedź III Wojny Światowej? Korea Południowa i USA łączą siły by przypuścić atak na cele NUKLEARNE Korei Północnej”

 1. A ja myślę, że coś w tym jest. Potrzebuję tylko wiarygodnych źródeł, nie takie z dupy wzięte wydawnictwa. Coraz częściej się o tym słyszy, ale to pietrolą właśnie takie pospolite „gdzietusensacja”… Ma ktoś wiarygodne źródła?

  1. Może BIBLIA wojna jest pewna i nieunikniona tak ma być to czasy ostateczne tylko kilka przepowiedni jeszcze się nie spełniło i to tych o czasach ostatecznych

   1. Dobrze się orientujesz widzę 🙂
    Masz racje… Przyszło nam żyć w bardzo ciekawych czasach… Czasach ostatecznych…
    Mniej więcej 95% przepowiedni Biblijnych się wypełniło… Zostało 5% i jesteśmy świadkami bardzo dużych zmian i tarć na świecie, które mogą zmierzać ku ostatecznej bitwie dobra ze złem…
    Jeżeli chodzi o Koreę Północną to sytuacja jest tak dynamiczna, że musiałbym 10 artykułów dziennie pisać, żeby wszystko opisać, a też nie chce spamować jednym tematem.

    Ale sytuacja się komplikuje z każdą godziną. Okazuje się bowiem, że Rosja staje się sojusznikiem Korei Północnej
    – dostarcza im ropę mimo sankcji
    – to Rosja dostarczyła silniki do ostatniego testu Korei Północnej.

    Putin jest zajebiście inteligentnym człowiekiem, w czasach gdy Rosję próbuje zniszczyć Ameryka rożnego rodzaju embargami i sankcjami Wlad dostrzega biznes z Koreą by się odkuć i widzi dobry biznes który może ugrać na wspieraniu Korei Północnej…

    Chiny, które też nienawidzą USA i zapewne czekają na moment kiedy Trumpowi podwinie się noga dostrzegły, że na wojnie koreańskiej mogą upiec wiele pieczeni choćby to co ostatnio robią czyli sprzymierzają się z Koreą Północną i Rosją stawiając Trampa przed sytuacją, w której jak zaatakuje Koreę może zostać zniszczony przez wyżej wspomnianych sojuszników…..

    Można wiele pisać i gdybać na temat dynamicznych zmian tego konfliktu, w którym każde z państw dostrzega możliwość ugrania czegoś dla siebie….

    Pozdrawiam wszystkich

 2. Nie od dziś wszyscy powinniśmy wiedzieć , że media zwyczajnie kłamią . Także czasami trudno określić co jest prawda , a co kłamstwem.

 3. Jednak to skośnooki parobek, wyniesiony do boskości, prowokuje Trumpa!. Dziś nie ma tak, że ktoś sobie buduje atom i zostaje przyjęty do klubu!. Do broni atomowej dochodzi się drogą sojuszy i bloków wojskowych!. Nigdy solo!. Solista jest nieobliczalny!. Nigdy nie wiadomo do kogo wyśle bombkę. Nie wiadomo także kiedy!. Widać wyraźnie, że Kim zawadza USA, Rosji i Chinom!. Te państwa, nie tolerują solistów!. Dlatego w najbliższym czasie, po zadkach dostanie Iran, Korea i Pakistan!. One wpychają się do klubu, choć nikt ich w swoim towarzystwie nie chce!….

 4. Jankesi znów prą do wojny, w imię tak zwanej demokracji.

 5. Pierd*lenie o Chopinie gdyby tak serio bylo to by chyba w necie nie umieszczali o tym artykułów bo skad by kur*a o tym wiedzieli

 6. Powinni wszystkie media karać za artykuły typu „koniec świata” i „lll wojna światowa”

  1. W pierwszej turze wysłał bym właśnie media na front za takie gdakanie!!

  2. Żeby tobie się lepiej żyło w błogiej nieświadomości??? ale nie każdy tak chce, niektórzy mają troch\ę większe ambicje niż tylko rodzinę wykarmić i na fajne wakacje wyjechać

 7. raz piszecie ze ww3 juz trwa raz ze wlasnie sie zaczela a teraz ze moze sie zaczac, zdecydujcie sie

  1. Ciekawe, czy ludzie potrafili to samo sprecyzować podczas ubiegłej wielkiej wojny

   1. W jednych państwach zaczęła się szybciej, w drugich później, w innych był spokój

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *