ZBLIŻA SIĘ WOJNA !!! Przerażająca wizja Jackowskiego

Najpopularniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił mrożącą krew w żyłach wizję. Jeśli ziści się to, co mówi wróżbita, czekają nas przerażające wydarzenia.

Wróż ma w dorobku mnóstwo wizji, które się potwierdziły, co tylko potęguję trwogę wypływająca z najnowszej przepowiedni Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski miał straszną wizję

– Mam takie niepokojące przeczucie – już od dłuższego czasu chodzi to za mną – że niekoniecznie w Polsce, niekoniecznie w Europie, ale na świecie może zacząć coś się źle dziać, w sensie poważnym już. To poczucie miałem już, powiedzmy, w styczniu, że przełom kwietnia i maja może być niemiły, niekoniecznie fizycznie, bo może zacząć się coś dziać, że to będzie początek czegoś większego – zaczął budować napięcie jasnowidz.

Dalsza część przepowiedni wzbudza trwogę. Te niepokoje, o których wspomina wróżbita mogą doprowadzić do wybuchu III wojny światowej. Jak argumentuje wróż taki konflikt jest możliwy, albowiem narasta konflikt w Syrii, który miałby być ogniskiem zapalnym wszczynającym globalny rozlew krwi. Konsekwencje byłyby ogromne, dlatego że po jednej stronie zestawiania jest potężna Rosja Władimira Putina, a po drugiej NATO.

Wszystko brnie w kierunku wojny?

– Jest to beczka prochu, obok której pali się już spory ogień. Przełom kwietnia i maja może być niemiły, niekoniecznie fizycznie, bo może zacząć się coś dziać, może to być początek czegoś większego – martwi się Krzysztof Jackowski.

12
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
2edWernyhoraKijankaKijankaPaweł Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jamescougs
Gość
Jamescougs

Выберите Майка детская Акела с доставкой по всей России в разделе Майки У нас Вы можете купить лучший текстиль, производимый в России на предприятиях города Иваново. Наши основные отличия от конкурентов: Огромный ассортимент – все виды постельного белья и трикотажа – женского, детского, мужского; Качество отечественного производителя; Разумные цены; Разнообразные способы доставки по всей территории РФ; Сертификация всей продукции. Но, всё-таки, главной причиной для того, чтобы купить текстиль именно у нас, является максимальная прозрачность работы над заказом на всех этапах. На сайте Вы всегда без труда можете узнать текущий этап работы, а операторы нашей бесплатной горячей телефонной линии, которые работают… Czytaj więcej »

2ed
Gość
2ed

Jako 7 a może 9 cywilizacja na ziemi możemy śmiał stwierdzić że na naszej planecie po globalnym konflicie rozwinie się kolejna cywilizacja która zrobi to samo. Ziemia ma przed sobą miliony lat wiec nie ma co straszyć malutką wojenką. Jak wybuchnie to trudno ale nie ma sie co bać.

Wernyhora
Gość
Wernyhora

A może Jackowski tylko powtarza przepowiednię powstałą zaraz po Powstaniu Styczniowym 1864 roku? W skrócie: mówi ona o 3 wojnach, z ktorych najstraszniejsza ma być „o wiarę ” i wybuchnie wtedy, kiedy pozostanie przy życiu jedynie garstka biorących udział w 2 wojnie.

Kijanka
Gość
Kijanka

Moment jeszcze coś widze…. Jutro zrobisz klocka w gacie!

Kijanka
Gość
Kijanka

Szczerze! Chyba już 5 raz Pan przewidujesz w tym roku wojnę i koniec świata.
To jest żałosne. …. Moment mam wizje….. Tak, widze, że jutro Pan przewidzisz
koniec świata i wojnę. Zejdz ze sceny, puki możesz.

Paweł
Gość
Paweł

Najczęściej stosowane słowo przez tego typa, to „może”. Może się coś stać, może wybuchnąć, mogą zginąć ludzie… Ja też MOGĘ tak przewidywać.

lukasz
Gość
lukasz

On nie jest jasnowidzem,tylko analitykiem.

Keven
Gość
Keven

autor nie posikaj się z ekscytacji.
reguła: Im mniej profesjonalizmu tym więcej wykrzykników.

Michael
Gość
Michael

Pan Jackowski przewiduje i przewiduje od 10 lat to samo, nawet jeżeli kiedyś przypadkiem trafi jakieś wydarzenie, co jest obecnie bardzo prawdopodobne to i tak nic z tego nie wyniknie bo trzeba jeszcze rozumieć dlaczego takie straszne rzeczy się dzieją. A tu nie trzeba być jasnowidzem żeby zrozumieć jak działa świat i gdzie zmierza, a działanie jest proste, nic co dzieje się na świecie nie jest dziełem przypadku, a przemyślanym działaniem światowych elit skupionych wokół starożytnych misteriów religijnych, które oddają świat w ręce swojego „duchowego ojca” (Jana 8:44, Łukasza 4:5-6). Tak dzieje się od Babilonu przez wszystkie światowe imperia. Teraz… Czytaj więcej »

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

Michael, dawno Cię zwerbowali? Pochwal się! (śmiech)

Michael
Gość
Michael

W czystej nauce biblijnej nie ma żadnej ukrytej agendy bo i jaka miała by być w obalaniu obłudy tego świata przed innymi ludźmi, a wręcz jest odwrotnie:

„I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi.”

Są i tacy którzy chcą zbijać mamonę i zniewalać duchowo powołując się boski autorytet, tacy obrzydzili innym poszukiwanie Boga. Te słowa Chrystusa mimo że do Faryzeuszów są dziś tak samo aktualne.

„Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że zamykacie Królestwo Niebios przed ludźmi, albowiem sami nie wchodzicie ani nie pozwalacie wejść tym, którzy wchodzą.” Mateusza 23

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

Jackowski: „(…) robię wizje dotyczące zdarzeń politycznych w kraju i na świecie jak również z dziedziny meteorologii, ale traktuję je trochę jako swoisty eksperyment. Moją specjalnością są wizje dotyczące konkretnych, żywych ludzi, a głównie związanych z nimi zdarzeń kryminalnych. Wizje wykonywane są na podstawie zdjęć twarzy tych ludzi. Inne wizje, prognozy polityczne i meteorologiczne, proszę traktować z przymrużeniem oka [!], jako nie firmowy produkt. Traktujcie je państwo trochę raczej zabawowo, co nie znaczy, że ja nie staram się wykonać tych wizji należycie. Po prostu nie jest to moja domena.”

https://dziennikbaltycki.pl/co-nas-czeka-w-2010-roku-jasnowidz-krzysztof-jackowski-przepowiada/ar/203904