Zdjęcia NASA udowadniają istnienie inżynierii klimatycznej

inżynieria klimatyczna NASA

Nie na darmo istnieje powiedzenie, że obraz jest wart więcej aniżeli tysiące słów. Tak właśnie jest w przypadku, który chcemy dziś opisać. Teorie dotyczące manipulowania pogodą są tymi teoriami, które bardzo szybko spycha się na pas teorii spiskowych. Wielu ludzi słysząc sformułowanie teoria spiskowa nie będzie bliżej analizować owej teorii, ponieważ w społeczeństwie funkcjonuje zakodowane, czy też podświadome negowanie, ośmieszanie i niedowierzanie tak zwanym spiskom. To błąd, otóż wiele teorii spiskowych z przeszłości okazało się najprawdziwszymi faktami, do których nie chciał przyznawać się rząd czy wielkie światowe korporacje.

Dziś drodzy Czytelnicy zamieszczamy na naszej stronie serię zdjęć zrobionych przez NASA, które wzbudzają, co najmniej niepokój. Otóż obrazy te stanowią według nas ostateczny i niepodważalny dowód na prowadzenie globalnej inżynierii klimatycznej, zwanej geoinżynierią. Fotografie ukazują pasma chemtrails systematycznie uwalniane do atmosfery z samolotów odrzutowych, proces ten nazywany jest również SRM. Naturalne smugi pozostawione za samolotem bardzo szybko zanikają, natomiast te zwane chemtrails nie tylko nie zanikają, ale rozszerzają się tworząc coś w rodzaju wydłużonej chmury, która ostatecznie wraz z opadami spada na ziemię.

Dodatkowo ze zdjęć można wywnioskować, że owe smugi mogą być kontrolowane przez wyjątkowo silne sygnały częstotliwości radiowej. Sygnały te są przesyłane, z niezliczonych miejsc na całej planecie. Używane są do tego procesu różnego rodzaju platformy transmisyjne, takie jak instalacje grzewcze jonosfery: HAARP, radar SBX, NEXARD i temu podobne projekty. Wpływ transmisji mikrofalowej na formacje chmur jest zauważalny i głęboki. Na niektórych zdjęciach wykonanych przez NASA możemy dostrzec chmury o kształcie dokładnego kwadratu czy prostokąta.

Drodzy Czytelnicy w serii obrazów satelitarnych NASA, które publikujemy poniżej można zaobserwować wiele wariantów tak zwanego tłumienia częstotliwości radiowych. Obecnie stopień walki z klimatem jest skrajnie zaawansowany i negatywnie wpływa na pogodę oraz atmosferę naszej planety. Liczne naturalne systemy wsparcia życia na Ziemi są już bardzo podniszczone i mają katastrofalny wpływ na człowieka i całą planetę, która ostatecznie stanowi jeden wielki mechanizm.

Manipulowanie Huraganami jest jednym z podstawowych aspektów geoinżynieri. 85% Huraganów, które dotykają Stany Zjednoczone pochodzi z rejonu Afryki. Systemy niskiego ciśnienia migrują w kierunku zachodu poza wybrzeżem Afryki. W tym regionie odbywa się znacząca interwencja w zakresie zmian klimatycznych. Kilka zdjęć ukazuje interwencję geoinżynieri na terenach okalających zachodnie wybrzeże Afryki. To z pewnością nie może być przypadek.

inżynieria klimatyczna NASA
Na północno-zachodnim wybrzeżu Australii.
inżynieria klimatyczna NASA
Na wschodnim wybrzeżu Australii.
inżynieria klimatyczna NASA
schodni Ocean Spokojny na zachód od Baja California
inżynieria klimatyczna NASA
Wybrzeże USA.
inżynieria klimatyczna NASA
Z zachodniego wybrzeża Afryki

Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 116
 •  
 •  
  116
  Udostępnienia

6
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
rattom& Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rat
Gość
rat

Dokładnie taka sama prawda jak ziemi jest płaska, ręce opadają. Tak żeby lekko dopiec wiatrem też sterują? podstawowa fizyka się kłąnia, a same pasma chemtrails wykorzystywane są do czego innego i ciekawostka zawsze do 3 dni póżniej pada.

tom
Gość
tom

Akurat to jest prawda, nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale to jest potwierdzone. A co do fizyki, to jest rozpylane tylko przy bezwietrznej i słonecznej pogodzie.

rat
Gość
rat

Konkretniej chodi mi o to że akurat one nie mają wpływu na pogodę, nie do tego one służa, a bezapelacyjnie są szkodliwe i tu jest problem

http://www.fourwinds10.com/siterun_data/environment/humans/chemtrails/news.php?q=1246309936

tom
Gość
tom

Mają wpływ na pogodę, sprawdź co jest rozpylane a znajdziesz odpowiedź.

rat
Gość
rat

klimat nie pogoda tu mamy róznicę

&
Gość
&

A czego się spodziewasz po prawakach? Toż to ciemnogród