ZEGAR ZAGŁADY: Zostały tylko 2 minuty do Apokalipsy!

zegar zagłady

Wydarzenia ostatnich dni w Syrii sprawiły, iż „Dzień Sądu Ostatecznego” jest nam bliższy o minutę – podają „Wiesti. Ekonomika”.


W styczniu 2018 roku wydawcy „Bulletin of the Atomic Scientists” przesunęli wskazówki tak zwanego „Zegara Sądu Ostatecznego” o jedną minutę do przodu. Teraz pokazuje 23:58. Zdaniem uczonych tylko dwie minuty dzielą nas od północy — symbolicznej wojny atomowej. Trzy miesiące temu specjaliści kierowali się testami nuklearnymi Korei Północnej i globalnymi zmianami klimatycznymi.

Tymczasem, zauważa gazeta, wydarzenia toczące się w Syrii od ubiegłej niedzieli, są w stanie przesunąć wskazówki o kolejną minutę do przodu.

Przyczyną tego stanu jest gromadzenie u wybrzeży Syrii broni ciężkiej przez mocarstwa atomowe. W składzie związku taktycznego rosyjskiej marynarki wojennej na Morzu Śródziemnym stacjonuje 15 okrętów bojowych i statków zaopatrzeniowych, a także okręty podwodne, które niedawno przystąpiły do ćwiczeń wojskowych. Eksperci wojskowi tłumaczą manewry przybliżeniem się ku rosyjskiej bazie wojskowej w Tartusie niszczyciela amerykańskiej marynarki wojennej „Donalda Cooka”. Obecnie znajduje się on w odległości 100 km od rosyjskiej bazy. Jest prawdopodobieństwo, że w niedługim czasie dołączy do niego niszczyciel „Porter”.

źródło: sputniknews.com
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:
  • 40
    Udostępnienia

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Wieszczgosc Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gosc
Gość
gosc

no to rozpoczyna sie wojna na calego bedzie nie dobrze to juz nie zadne przepowiednie tylko faktycznie groznie to brzmi

Wieszcz
Gość
Wieszcz

ano brzmi, trzeba przetrwac jakoś