Zgwałcona Szwedka popełniła samobójstwo

Angelica-Wiktor-samobojstwo

Prokuratura i policja odmówiły ścigania imigranckich gwałcicieli.

 Całkowita bezbronność wobec islamskiej przemocy i państwa, które staje po stronie gwałcicieli. 30-letnia Angelica Wiktor, którą w marcu br. zgwałciło dwóch jej muzułmańskich sąsiadów w jej własnym mieszkaniu, odebrała sobie właśnie życie – donosi Voice of Europe.

Kobieta padła ofiarą Adnana i Samira – Syryjczyków, którzy mieszkali obok niej. Wdarli się do jej mieszkania kiedy spała, ściągnęli na podłogę i dokonali brutalnego gwałtu, przy okazji plądrując mieszkanie. W wyniku gwałtu kobieta doznała poważnych obrażeń i powikłań zdrowotnych i szoku psychicznego.

Tymczasem kiedy zgłosiła się na policję – ta odmówiła wszczęcia śledztwa. Również prokuratura uznała, że “nie ma żadnych dowodów”, chociaż odmówiła nawet pobrania próbek DNA, a na ciele ofiary widoczne były liczne siniaki. Co więcej – w czasie przesłuchania obaj muzułmanie przyznali, że byli tego dnia u niej – pisze dziennikarz śledczy Joakim Magnus Lamotte.

Kobieta przyznawała, że nie jest w stanie poradzić sobie z tym, co ją spotkało i nie potrafiła pojąć dlaczego służby państwowe nie chcą jej pomóc. Mówiła, że czuje się zdruzgotana i straciła szacunek dla samej siebie. W końcu popełniła samobójstwo, zażywając dużą liczbę tabletek nasennych.

Może w innej sytuacji trafiłaby do specjalnego Centrum Kryzysowego w Sztokholmie, które dotychczas zajmowało się pomocą lekarską i psychologiczną dla ofiar gwałtów. Problem w tym, że szwedzkie władze podjęły niedawno decyzję, aby Centrum przestało leczyć zgwałcone białe kobiety i zajmowało się wyłącznie imigrantami, którzy mają traumę.

Szwedzkie służby państwowe, w tym policja i prokuratura są winne jej bezsensownej śmierci na równi z muzułmańskimi gwałcicielami. Winni tej śmierci są też rządzący Szwecją lewaccy psychopaci, którzy stworzyli ten zbrodniczy system.

źródło: Reporters.pl

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Wasyl Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wasyl
Gość
Wasyl

ale Polska będzie ukarana sankcjami bo nie ma demokracji brawo