Ziemia może być galaktycznym więzieniem

ziemia więzienie UFO

W internecie trwa ożywiona dyskusja na temat kontrowersyjnej teorii naukowców, którzy twierdzą, że życie pierwotnie powstało w innej części Wszechświata, a na Ziemię ludzie przylecieli z innej planety. „Daily Star” opublikował wywiad z pewnym naukowcem, który wierzy, że nasza planeta może być galaktycznym więzieniem.

Ellis Silver przez wiele lat analizował ewolucję człowieka. Jest przekonany, że życie rozprzestrzenia się w kosmosie jak międzygwiezdna infekcja. Swego czasu opublikował on nawet książkę na ten temat pt. „Ludzie nie z Ziemi”, w której udowadnia, że życie trafiło na Ziemię kilkadziesiąt tysięcy lat temu dzięki formom pozaziemskim.

— Ludzkość jest najwyraźniej najbardziej rozwiniętym gatunkiem na planecie, ale zaskakująco nieprzydatnym i źle przystosowanym do życia na niej w danych warunkach środowiska. Cierpimy z powodu światła słonecznego, źle reagujemy na naturalne produkty żywnościowe, poziom chorób przewlekłych jest niezwykle wysoki – powiedział ufolog.

Jego zdaniem najlepszym dowodem na to, że życie na Ziemi pojawiło się z zewnątrz, są trudności związane z porodami. Silver zwrócił też uwagę na bóle pleców. Jego zdaniem wynikają one z tego, że „ludzie wcześniej mieszkali na planecie z mniejszą grawitacją”.

Ziemia z grubsza odpowiada naszym potrzebom jako gatunku, ale najwyraźniej nie jest na tyle idealna, jak wynikałoby z planu tych, którzy nas tu przysłali – ocenił ufolog.

 

źródło: pl.sputniknews.com

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
SDA2 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SDA2
Gość
SDA2

🙂 życie na płaskiej ziemi przykrytej firmamentem z 8 kilometrowego szkła nie powinno nikogo dziwić w 2018 roku