Znany i ceniony Kanadyjski naukowiec twierdzi, że kosmici cały czas odwiedzają Ziemię

Stanton Friedman UFO

Obcy są tutaj na Ziemi, a rząd mocno to ukrywa, bo ludzie nie są gotowi na poznanie prawdy, twierdzi kanadyjski naukowiec – fizyk jądrowy.

Stanton Friedman, fizyk jądrowy, jest pewien, że kosmici odwiedzają Ziemię bardzo często.

Ten słynny kanadyjski fizyk uważa, że ​​obecność bardzo inteligentnych kosmitów jest ukrywana przez potężne rządy jako integralna część tak zwanego ograniczenia prawdy.

Friedman jest wybitnym ufologiem, który był w centrum wszystkich badań w fascynującym wydarzeniu Roswell w 1947 roku, po swoim poprzednim doświadczeniu w pracy w tajnych badaniach dla amerykańskiej korporacji lotniczej McDonnell Douglas.

Twierdził, że bez wątpienia istnieje wystarczający dowód na to, że Ziemia jest odwiedzana przez istoty pozaziemskie.

Powodem, dla którego to wszystko jest utrzymywane w tajemnicy, jest to, że doprowadzi to do poważnej zmiany w życiu ludzi, wywołując panikę i agonię.

„Jeśli oni (kosmici) będą chcieli się ujawnić, to jest to łatwe – ujawnią się” – dodał Friedman .

Powiedział, że ostatnio nagłośnione pliki CIA dotyczące obserwacji UFO były fundamentalną częścią dowodów.

Dlaczego więc zdecydował się publicznie o nich mówić?

Friedman powiedział, że celem obcych jest powstrzymanie ludzi, którzy kolonizują przestrzeń kosmiczną i prędzej czy później doprowadzą nas do izolacji, więc przestaniemy podróżować do ich obszaru w kosmosie.

Powiedział: „Myślę, że oni są tutaj. Sądzę, że są tu, by nas poddać kwarantannie, powstrzymać nas od wyjścia. „Znają naszą przeszłość – jesteśmy źli”.

Friedman twierdzi, że rządy starają się czerpać korzyści z obecności obcych, kradnąc ich technologię, by osiągnąć dominację nad światem.

Friedman napisał wiele o życiu obcym i obserwacjach UFO, opisując ich ukrycie jako „Kosmicznej Wodzie Watergate”.

Niedawno zaczął podróżować po całym świecie, aby wygłaszać wykłady na temat swoich przekonań na uniwersytetach i konferencjach.

Jednak niektórzy ludzie wahają się uwierzyć w jego proklamowane argumenty.

Jeden z plakatów na forum, tak zwany skepticforum.com, napisał: „Ostatnio przyglądałem się niektórym argumentom Friedmana za UFO „

„Ogólnie rzecz biorąc, wykonał niezłą robotę, walcząc ze sceptykami i udowadniając swoją rację.”

Poniżej zamieszczam wykład Stantono Friedmana. W wideo można włączyć napisy tłumaczone

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
BumcykMatiUfoErykCzłowiek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ufo
Gość
Ufo

Bioroboty co oni maja taka technologię by być inteligentnym robotem i nie maja broni by nas zniszczyć w otwartej inwazji tekst typu oni nas nienawidzą i chcą ale co nie mogą bzdura ogólnie całe to UFO to po prostu bzdura facet znalazł temat by zarabiać i zawsze znajdzie się ktos kto bedzie sluchal i za to płacił działa to podobnie do sekty tam też jes jeden który opowiada brednie i znajduje wiernych ja przez całe moje życie jedyne co widzialem na niebie to samolot kilka dronow tyle na temat bredni gloszonych przez pseudo naukowców

Bumcyk
Gość

Ludzie rasa dupkow i kretynow z profesorami doktorami itp baranami na czele nie na darmo pan bog zabral nam wiedzę a w kosmosie nie mamy czego szukać o samych sobie nic nie wiemy i 99.9 % ludzi jest złych chciwych itp. Sami szukamy nieszczęścia i destrukcji dlatego na ziemi jest dziadostwo !!! A mógł być raj.

Człowiek
Gość
Człowiek

Rząd to też ludzie i nie mają prawa ukrywać przed nami ja osobiście nie dałem takiego prawa żeby za mnie decydował

keri
Użytkownik
keri

Oprócz ludzi są inne bardzo inteligentne istoty. Są też bioroboty, które ludzi chcą zniszczyć – wyglądają jak ludzie, lecz nie mają cząstki Stwórcy ani ludzkich uczuć.

Eryk
Gość
Eryk

Masz rację a tymi biorobotami są żydzi

Sikorka
Gość
Sikorka

Mnie nie przekonał. Musi się bardziej postarać. Jak zobacze to uwierzę w kosmitów. Dowody prosze.

Mati
Gość
Mati

Bitwa o Los Angeles w 1942, Pan Phil Schneider, oraz Historia firmy ACC 🙂 to jedne z wielu dowód, jeśli chodzi o firmę ACC w internecie jest mało, bo firma została wymazana, ale są szczątki, na które można natrafić, swoją drogą, jeśli człowiek sam nie szuka, to jak ma znaleźć prawdę? Wnioskuję, że wierzysz w wszystko co ci podadzą na tacy, co jest smutne ;/ dlatego zachęcam aby mi nie wierzyć na słowo, tylko zacząć samemu szukać.