Zobacz, jak wygląda supertajfun Maysak z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

supertajfun Maysak

Jeden z najpotężniejszych i najwcześniejszych supertajfunów na wodach zachodniego Pacyfiku Maysak chwycił uwagę meteorologów i pogodowych amatorów nie tylko dlatego, że osiągnął najwyższą piątą kategorię, ale na piękno, jaki prezentuje.

Tajfunem Maysak zachwycona była m.in. włoska astronautka Samantha Cristoforetti, która przelatując nad burzą postanowiła zrobić serię „sweet fotek”, ktore opublikowała na swoim koncie na Twitterze. Na jednym z nich pięknie prezentuje się oko tajfunu. Sama autorka zdjęć napisała wyraziła wielki podziw piękna natury: „Czapki z głów”.

supertajfun Maysak

W środę rano Amerykanin przebywający na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) Terry Virts dokonał niesamowitego zbliżenia oka Maysak. Choć większość ścian oka było zasłoniętych, Virts napisał: „Wydawało się, że to czarna dziura z filmu science-fiction”.

supertajfun Maysak

Virts opublikował kilka dodatkowych zdjęć oka tajfunu podczas wschodu Słońca, w tym jeden z widokiem na horyzont przypominający odpływ wody po wyjęciu kurka wanny, inne wskazujące na efekt stadia lub pojawienie się chmur w ścianie oka przypominające siedzenia na dużym stadionie.

supertajfun Maysak

supertajfun Maysak

supertajfun Maysakźródło: krolowa-superstar.blog.pl

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

One thought on “Zobacz, jak wygląda supertajfun Maysak z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej”

  1. Parę poprzednich newsów ma bezpośredni związek z modyfikacją pogody. Zabawa w Pana Boga trwa w najlepsze. Zapraszam do ciekawego linka:
    http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-smugi-chemiczne/item/51680-czy-zabawy-w-pana-boga-sprowadza-glod-na-nasza-planete

    Nie będę cytował, ale warto poświęcić 15 minut na zapoznanie się z filmem. ONZ działa w najlepsze, a rujnowanie Ziemi trwa.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.