ZWYRODNIALCY CHCIELI UTOPIĆ ZGWAŁCONĄ POLKĘ! MAKABRYCZNE, NOWE SZCZEGÓŁY HORRORU W RIMINI

Cztery bestie, które zgwałciły Polkę i skatowały jej narzeczonego na plaży w Rimini, próbowały utopić swoją ofiarę! Włoska policja podejrzewa, że sprawcy to handlarze narkotyków. Zwyrodnialcy, którzy zgotowali piekło naszym rodakom, wciąż są poszukiwani.

„Byli jak dzikie bestie” – tak w wywiadzie dla „Rimini Today” mówił Polak, opisując koszmar, który przeżył z narzeczoną na plaży w Rimini. „Zanim się zorientowaliśmy, o co im chodzi, było za późno, uderzyli mnie butelką w twarz, bili do nieprzytomności. Chcemy wrócić do Polski i zapomnieć, choć będzie to bardzo trudne” – dodał nasz rodak. A zeznania, jakie złożył wraz z narzeczoną na policji, są jeszcze bardziej wstrząsające.

Tragedia, jaka rozegrała się w nocy z piątku na sobotę, zaczęła się niepozornie. Czterech mężczyzn o ciemnej karnacji podeszło do pary 26-letnich Polaków spędzających swój ostatni dzień urlopu w odludnej części plaży. Zaproponowali wspólne picie i palenie papierosów, a potem zażądali pieniędzy. Byli coraz bardziej nachalni. W końcu jedni chwycili kobietę, a drudzy wzięli się do katowania mężczyzny. Polak stracił przytomność pod wpływem ciosów pijanych i naćpanych bandytów, a oni kolejno gwałcili jego narzeczoną.

Na koniec bestie wrzuciły ją półprzytomną do morza, mając zapewne nadzieję, ze utopi się i nikomu nie opowie o koszmarze. Ale ona ocknęła się i doczołgała do brzegu, po czym razem z narzeczonym zaczęli iść zakrwawieni promenadą, gdzie pomogli im przechodnie. W tym czasie bestie skatowały jeszcze Peruwiańczyka. Ta szokująca sprawa wywołała falę oburzenia nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Włoska policja została postawiona na równe nogi.

Są już wstępne ustalenia – prawdopodobnie sprawcy to imigranci z północnej Afryki, trudniący się handlem narkotykami i i znający świetnie okolicę. Śledztwo prowadzi też strona polska. Prokurator generalny Zbigniew Ziobro zapowiedział, że zwyrodnialców powinna spotkać jak najsurowsza kara. Według polskiego prawa grozi im do 15 lat więzienia. Dziś specjalny zespół z polskim prokuratorem uda się do Włoch, by monitorować sprawę na miejscu i zbierać materiały.

se.pl
Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 10
 •  
 •  
  10
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "ZWYRODNIALCY CHCIELI UTOPIĆ ZGWAŁCONĄ POLKĘ! MAKABRYCZNE, NOWE SZCZEGÓŁY HORRORU W RIMINI"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
adm
Gość

nic im nie zrobia, beda chodzic bezkarni, w co wy wierzycie, policja sama sie takich boi.

admiral
Gość

Dobrze gada, polać mu. Zobaczcie sami: 

https://www.youtube.com/watch?v=ztNPgN-mnT0

Patriota
Gość

Największy czas aby wyjść na ulicę w celu zemsty, trzeba wysprzątać Polskie ulice ze śmieci których jest coraz więcej, mało tego czują się coraz pewniej. Nie może tak być że robią co chcą i nie ponoszą za to kary, oni nic im nie zrobią, najwyżej deportują ich z powrotem do Afryki a całą sprawę zamiotą pod dywan, podobnie było z głośną ostatnio sprawą pani M.

cxdaSD
Gość

Tak trzymać !!!!