Mars czaszka
Ciekawostki Mars Obca Cywilizacja Odkrycia

Życie na Marsie: „skamieniała czaszka” na Czerwonej Planecie otwiera hipotezę Starożytnej Obcej Cywilizacji

Ukryta na zakurzonych polach Marsa, wydaje się być skamieniałą czaszką. Pobudziła badaczy, którzy zdają się znajdować dowody obecności Cywilizacji Pradawnych Obcych na czerwonej planecie.

Zdjęcia wykonane przez Mars Rover Curiosity należący do NASA

Obrazy skały podobnej do kształtu czaszki, pobudzają hipotezę, że jest to czaszka: „ Po wielkości czaszki badacze dochodzą do wniosku, że istota miała 4.5 metra wysokości ” Badacz White wyjaśnia: ” to wygląda jak gigantyczna czaszka ze szczęką na której wyraźnie widać oczodoły. Wydaje mi się, że widać też zęby – czy je widzisz? Jeden dwa trzy cztery pięć sześć. Może siedem. ”

czaszka obcego na Marsie

Słynny badacz skamielin i poszukiwacz dowodów na życie obce Bob White twierdzi, że wielka czaszka to kolejny niepodważalny dowód na to, że NASA nie szuka bakterii na czerwonej planecie. Według niego agencja kosmiczna NASA od dawna posiada dowody na obecność obcej cywilizacji w naszym Układzie Słonecznym a do odnalezienia i komunikowania się z obcymi, zostały wysłane sondy kosmiczna Voyager 1 i Voyager 2 w dniu 5 września 1977. Voyager 1 jest najdalej znajdującą się sondą jaką człowiek zbudował a według danych z 2017 roku opuściła ona nasz układ słoneczny.

Według Boba Whitea platynowa płyta zawiera muzykę i dźwięki najlepiej reprezentujące naszą planetę. 12-calowy krążek obejmuje 115 zdjęć i rysunków Ziemi, muzykę, pozdrowienia w 55-ciu językach, w tym po polsku („Witajcie, istoty z zaświatów!”), a nawet odgłosy ziemskiej przyrody i cywilizacji, uznane za najlepszy środek komunikacji z obcymi. Kosmici najprawdopodobniej „zmagają się z takimi samymi problemami jak my – prawami fizyki, chemii i astronomii”. To słowa szefa projektu, słynnego astronoma – Carla Sagana.

Jeśli weźmiemy pod uwagę ogromne okresy czasu, w których nasz układ słoneczny zaczął być tworzony, biorąc pod uwagę tysiące zmian naszej planety, naszego układu słonecznego i wszechświata, równie dobrze można założyć, że czerwona planeta nie była tylko pokryty wodą, ale także zamieszkana była przez różne formy życia pozaziemskiego, którym najprawdopodobniej, nie udało się uniknąć nagłej katastrofy.

Mars obca cywilizacja

Poniżej przedstawiam kolejne czaszki znalezione przez poszukiwaczy obcych form życia na obrazach NASA:

 

Mars czaszka

Mars czaszka

Mars czaszka

Mars czaszka

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: