Żyrinowski: Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione przez Rosję

Władimir Żyrinowski w poniedziałek ostrzegł, że w wypadku konfliktu wojennego między Federacją Rosyjską i Zachodem o Ukrainę Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione z powierzchni ziemi. Mówił o tym w wywiadzie dla państwowej telewizji informacyjnej Rossija 24, wyraził też przekonanie, że prezydent FR podjął już decyzję o rozpoczęciu III wojny światowej.

Wszystkie problemy wojny i pokoju, a dzisiaj są one związane z Ukrainą, będzie rozstrzygać jeden człowiek – głowa państwa rosyjskiego – oznajmił przywódca LDPR, dodając, że żadne plany NATO czy dyrektywy prezydenta USA Baracka Obamy nie będą miały jakiejkolwiek mocy.

– Decyzje podejmie tylko jeden człowiek – głowa państwa rosyjskiego. Tak było w wypadku I wojny światowej, gdy ostateczną decyzję podjął car Mikołaj II, i tak było w wypadku II wojny światowej, kiedy to wszystkie słuszne i ostateczne decyzje podejmował Stalin. Tak jest i teraz. III wojna światowa – to najważniejsza decyzja. Jestem przekonany, że została już podjęta. Będzie stopniowo podawana do wiadomości, by oni się zastanowili, czy chcą znowu spalonej Europy – powiedział.

Zdaniem Żyrinowskiego Europejczycy nie chcą tego. – Co zostanie z krajów bałtyckich? Nic nie zostanie. Stacjonują tam samoloty NATO. W Polsce jest system obrony przeciwrakietowej. Los krajów bałtyckich i Polski jest przesądzony. Zostaną zmiecione. Nic tam nie pozostanie – oznajmił.

Lider LDPR oświadczył, że przywódcy tych „karzełkowatych państw” powinni się opamiętać, zastanowić, na co je narażają. – Ameryce nic nie grozi, jest daleko. A kraje wschodnioeuropejskie same wystawiają się na pełne unicestwienie. I winne będą tylko one, bo my nie możemy dopuścić do tego, aby z ich terytorium były wystrzeliwane rakiety i startowały samoloty w kierunku Rosji – powiedział.

– Będziemy zmuszeni zniszczyć je na pół godziny przed startem. W tym celu będziemy musieli dokonać nalotów dywanowych, aby wykluczyć możliwość, że gdzieś pozostanie choć jedna wyrzutnia, choć jeden samolot. Słowem – krajów bałtyckich nie ma, Polski nie ma – wskazał.

Żyrinowski oznajmił, że NATO powinno pilnie poprosić o spotkanie z ministrem spraw zagranicznych FR Siergiejem Ławrowem. – Wówczas się zatrzymamy. W przeciwnym razie będziemy musieli dać im nauczkę, jeszcze raz urządzić im maj 1945 roku – podkreślił.

Kraje bałtyckie zostaną zmiecione przez Rosję

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Żyrinowski: Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione przez Rosję”

 1. Putin wie co robi zydonazisci z brukseli i usa wont od rosji jestem polskim panslawista w 3 RP mamy zbrodniczy ustuj represyjno totalitarny ktory odebral wlasnym obywatelom socjal oraz odwleka opiekie medyczna a wszystko ze zadza nami zaplute karly reakcji sanacyjne wozigowna i zydonazisci co szkaluja dobre imie Polski i polakow powtozmy dzielo Moczara z 68r syjonisci wont do syjonu oraz prohitlerowski bekarcie NATO Moje zdanie jest jednoznaczne Yankiesi wont do domu

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Butny naród… Choć nie tak butny jak nasz;] Jedyna różnica polega na tym, że oni mają z czym pokazywać pazury, natomiast my wciąż pyskujemy i nawołujemy do „bujki” z czerwonymi, sami nie mając w zasadzie nic, nawet żeby się bronić choć przez jeden dzień… Wojna, jeśli wybuchnie, będzie dla nas tak drastyczna w skutkach, że ’45 to będzie w sumie pikuś w porównaniu z tym co może się stać… POLSKA NIE PCHAJ SIĘ TAM GDZIE CIĘ NIE TRZEBA!!!;]

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Zabijcie putina przez niego rozpęta 3 wojnę !

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.